Atrakcje w Białce Tatrzańskiej

Jeśli celem waszej podróży jest wyprawa do Białki Tatrzańskiej, oto kilka pomysłów na to, jak spędzić wolny czas tak, aby wycieczka zapadła w pamięci każdego uczestnika na zawsze.

Istotną rzeczą jest pora roku. W zimie głównie turyści odwiedzają tą popularną wieś ze względu najlepsze trasy narciarskie oraz termy. Jednak jesienną, wiosenną czy też letnią porą, Białka Tatrzańska aż pęka w szwach od okolicznych atrakcji. Miłośnicy gór i aktywnego wypoczynku powinni zdecydowanie wybrać się na ekstremalne zwiedzanie poprzez rafting. Jest to niesamowita przygoda. Rafting polega na płynięciu przez górską rzekę w pneumatycznym pontonie poruszanym siłą ludzkich mięśni. Jest to świetny pomysł na spędzenie czasu z rodziną lub grupą znajomych. Radość, strach, ekscytacja i śmiech to macie zagwarantowane. Rafting to zastrzyk adrenaliny na takim poziomie, iż emocje długo jeszcze nie opadną po skończeniu spływu.

Obiekty wypoczynkowe w Białce Tatrzańskiej zazwyczaj współpracują z wieloma szkołami, ośrodkami, gdzie zdobyć można sporą zniżkę na zakup biletu wstępu. Kolejną ekstremalną atrakcją są wyprawy off-roadowe samochodami terenowymi w tym quadami i pojazdami UTV. Jest to również rozrywka dla nie bojących się i lubiących adrenalinę osób. Świetna zabawa oraz moc wrażeń jak i emocji, które zapadną głęboko w pamięci. Oprócz tego typu rozrywek dla turystów powstały również spokojniejsze. Aktywni wczasowicze mogą wybrać się na górską wyprawę po Tatrach, podążając wyznaczonymi szlakami turystycznymi. Skorzystać można również z oferty Kotelnicy, gdzie organizowana jest watra z pieczeniem kiełbasek. Możliwości jest wiele. Pomysłów na spędzenie wolnego czasu również. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb. Są ludzie którzy przyjeżdżają tu aby odpocząć i zrelaksować się w spokoju i ciszy. Są też tacy, którzy pragną nowych przygód. Jedno jest pewne, jeśli wybierać się w góry to tylko do Białki Tatrzańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>