Plaża, słońce w Jastarni

Jastarnia jest miejscowością położoną na Mierzei Helskiej w województwie pomorskim i liczy ponad 3300 mieszkańców. Jest piękną miejscowością urzekającą nas swoim wyglądem oraz unikalnym klimatem bycia otoczonym z dwóch stron przez morze. Miejscowość preferowana jest osobom lubiącym aktywny relaks i chcącym spędzać czas uprawiając, sport (pływanie, gra w siatkówkę). Posiada dużą ilość noclegów, które zapewniają różne standardy. Można wynająć pokój już od 20 zł, jednak za kwotę około 150 zł otrzymamy piękny ciepły domek dla rodziny z pokojem dla dziecka i wyposażoną kuchnią, który stoi przy placu zabaw znajdującym się blisko plaży.

Pobyt noclegowy jest bardzo szeroki w Jastarni, jednak zawsze przed wyjazdem na wycieczkę nad morze powinniśmy rozeznać się w ofertach i dowiedzieć się czego szukamy aby być zadowolonym z noclegu (sprawdź online). Jeżeli jesteśmy osobami lubiącymi miły i spokojny odpoczynek – bez imprez, głośnej muzyki – interesującymi się aktywnym spędzaniem wolnego czasu – to miejsce jest dla nas.

Wyjazd nad morze wymaga zwykle długiego czasu przygotowania, co często jest popełnianym błędem przez turystów. Zabieranie ze sobą zbyt dużej ilości rzeczy sprawia, że jesteśmy nimi przytłoczeni i obciążeni myślą, iż mogliśmy czegoś zapomnieć. Aby uniknąć stresu związanego z pakowaniem dobrze jest pamiętać o najpotrzebniejszych rzeczach: kremach z filtrem i kostiumie kąpielowym. Ręcznik na plażę możemy zakupić na miejscu – co nie będzie dużym kosztem – zyskamy dodatkowe pamiątki z nad morza.

Wybierając się nad wodę – trzeba pamiętać o bezpieczeństwie, które jest niezwykle ważne podczas wyprawy nad plażę. W 2015 roku nikt nie utonął (wynika z danych z Trójmiasta) – jednak należy zachować szczególną ostrożność aby nie być wyjątkiem od reguły dla statystyk.

Dla osób lubiących się opalać, ważną informacją jest odpowiedni dobór kremu z filtrem aby nie doznać oparzeń, ponieważ może się to dla nas źle skończyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>