Kamienie przynoszące szczęście

21 czerwca 2022

Potrzebujesz szczęścia w miłości? A może przydałoby się szczęście w biznesie? Odrobina szczęścia w życiu przyda się każdemu. Jednym z najstarszych wierzeń na temat minerałów jest to, że mogą one działać jak talizman i wzmacniać nasze szczęście. W jaki sposób?

Energia kamieni szlachetnych może oddziaływać na nasze życie na wiele sposobów. Jednym z nich jest sprawianie, że mamy w życiu odrobinę więcej szczęścia. W jaki sposób mogą oddziaływać na nasz przynoszące szczęście minerały?

Szczęście w miłości

Masz poczucie, że zawsze trafiasz na nieodpowiednich partnerów? Prześladuje cię pech, który nie pozwala zbudować szczęśliwego, trwałego związku? Przyda ci się zatem Różowy Kwarc, Hematyt oraz Szmaragd. Wszystkie te minerały mają zdolność przynoszenia szczęścia w miłości.

Pamiętaj jednak, że tak naprawdę szczęście w miłości nie jest czymś, co się przydarza. To ty odpowiadasz za swoje wybory i ty ten związek budujesz. Jeśli zatem stale okazuje się, że partnerzy, których wybierasz są nieodpowiedni, przyjrzyj się temu, jakie masz potrzeby i co sprawia, że decydujesz się na związki, które z góry mogą być skazane na niepowodzenie. Zamiast bezczynnie czekać, aż miłość się trafi, zacznij aktywnie działać!

Szczęście w karierze

Chcesz awansować albo znaleźć ciekawą, nową pracę? Pomoże Ci w tym Granat. Kamieniem, który przynosi szczęście w spełnianiu marzeń jest też Ametyst oraz Amazonit.

Pamiętaj o tym, że kariera wymaga pracy i ciągłego jej budowania. Nie odkładaj na później jej rozwoju i nie zwlekaj z decyzją o zmianach, jeśli twoja obecna praca cię nie satysfakcjonuje.

Szczęście w prowadzeniu biznesu

Twoja kariera to własny biznes? Świetnie! Minerały, które przyniosą ci szczęście i pozwolą mieć lepszych kontrahentów oraz ujawnią biznesowe okazje do Cytryn i Malachit.

Oczywiście na samo szczęście nie można liczyć. Biznes wymaga rozwoju i budowania od podstaw.

Szczęście w życiu

A może po prostu potrzebujesz ogólnego wsparcia w życiu i szukasz kamienia, który przyniesie ci szczęście na co dzień? W takim razie idealny będzie Turmalin, Ametyst oraz wszelkie odmiany Kryształów (np. Kryształ Górski).

Źródło tekstu: https://blog.bizutik.pl/porady-i-ciekawostki/znaczenie-bizuterii/kamienie-przynoszace-szczescie/