Klasyczne i wyszukane srebrne kolczyki

11 sierpnia 2018

Jeśli potrzebujesz srebrnych kolczyków, zobacz tutaj

Srebrne kolczyki to zdecydowanie jedne z najczęściej wybieranych przez kobiety dodatków. Pasują na każdą okazję – bardzo huczną i mniej oficjalną. Sprawdźmy dlaczego są tak rozchwytywane, a także gdzie możemy je dostać.

Srebrne kolczyki – na które przeznaczyć pieniądze

Srebrne kolczyki można znaleźć w przeróżnych rodzajach. Najczęściej kupowane są delikatne wkręty, które pasują na każdą okazję, są skromne, a równocześnie stylowe. Równie popularne są długie dodatki, które pięknie podkreślają sylwetkę. Są okraszone kosztownymi kryształkami albo całkowicie proste. Błyskotki wykonane ze srebra nie powodują alergii uszu, co przeważnie ma miejsce w przypadku ozdób z plastiku. Wybierając kolczyki popatrzmy na numer próby oraz technikę ich wykończenia – najbardziej niebanalne wyprodukowano techniką oksydowania.

Wyczyść swoje srebrne kolczyki

Żeby srebrne kolczyki ciągle wyglądały perfekcyjnie, trzeba dokładnie je oczyszczać i systematycznie usuwać wszystkie zanieczyszczenia. Powinno się przecierać je regularnie suchą ściereczką wykonaną z miłego w dotyku materiału, stosować specjalistyczne specyfiki zapobiegające ciemnieniu, a nieużywane kolczyki trzymać w szczelnych pokrowcach. Nie sprawdzajmy natomiast domowych metod czyszczenia, takich jak pasta do zębów czy soda oczyszczona. Takie preparaty mocno podrażniają elastyczną powłokę srebra.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Szeroki wybór ozdób znajdziemy na pewno w e-sklepach, które oferują ekspresowe doręczenie i rozmaite obniżki cen. Poza tym zakupy online to niebywały komfort, który zapewne docenią przede wszystkim zabiegane kobiety.