Bartłomiej Sitarski – pracownia architektoniczna

25 grudnia 2018

Na http://barteksitarski.pl uzyskasz więcej informacji o ofercie biura architektonicznego Kraków

Na pewno chciałbyś, żeby w Twoim nowym gniazdku każdy szczegół był taki jak sobie wymarzyłeś. Sukces Twoich starań zależy przede wszystkim od tego, który projekt domu wybierzesz. Dotarcie do najbardziej godnych uwagi propozycji nie powinno być na szczęście skomplikowane – projekt może sporządzić pracownia architektoniczna albo, jeśli najistotniejszy jest dla Ciebie czas, możesz kupić katalogowy szkic. Które rozwiązanie będzie korzystniejsze? Które wybrać??

Projekt z katalogu – zapłacisz mniej niż w biurze architektonicznym

W sieci bez trudu znajdziesz mnóstwo projektów domów. Są wśród nich propozycje dla mniej wymagających klientów i tych, którzy chcą zyskać bardziej oryginalny projekt. Ich podstawową zaletą jest niewątpliwie cena – za najtańsze wydasz już za niewiele więcej, niż 2000 zł. Oprócz tego będzie to najlepsza opcja dla osób, którym zależy na krótkim terminie – gotowe projekty możemy mieć w kilka chwil.

Biuro architektoniczne – na pewno będziesz zadowolony

Usługi, które świadczy biuro architektoniczne będą doskonałe dla klientów, którzy chcieliby wybudować dom, który będzie odróżniał się na tle pozostałych budynków. Wybierając podobne rozwiązanie możemy być pewni, że projekt będzie taki, jak nam zależy – zanim go sporządzi, projektant dowie się, na czym najbardziej nam zależy.

Ile wydasz w biurze architektonicznym?

Projekt sporządzony przez biuro architektoniczne będzie niestety znacznie bardziej kosztowny od gotowego – klienci, którzy go wybiorą powinni przygotować się na wydatek rzędu 200 PLN za m2.

Kontakt z firmą:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]