Producent okien drewnianych – zabytkowe budynki i nowoczesne metody

13 marca 2019

Więcej o ofercie producenta stolarki drewnianej na www.oknostol.com.pl

Naturalne okna drewniane są bardzo wytworne i odporne na uszkodzenia. Pasują do każdego obiektu – od zabytkowych domów po minimalistyczne gmachy. Z jakich komponentów producent okien drewnianych wykonuje swoje produkty i dlaczego są one tak modne w naszym kraju?

Producent okien drewnianych – gwarantuje znakomite efekty wizualne

W dzisiejszych czasach okna drewniane są projektowane z wykorzystaniem innowacyjnych technologii, co sprawia, że charakteryzują się optymalnym współczynnikiem utraty ciepła. Producenci okien drewnianych dodatkowo je zabezpieczają, a konserwowanie jest błyskawiczne. Okna drewniane prezentują się bardzo pięknie, posiadają błyszczącą powierzchnię, eleganckie rączki. Mogą być wytworzone zarówno z drewna krajowego – np. sosny, jak i rodzajów egzotycznych (meranti). Okna drewniane są modne w Polsce, ponieważ łączą naturalne materiały z awangardowymi technologiami.

Producent okien drewnianych – zainwestuj w bezproblemowe otwieranie

Producent okien drewnianych najczęściej gwarantuje system szyb zespolonych, zapewnia bezpieczeństwo oraz funkcjonalność. Naturalne drewno można poddawać swobodnej obróbce, dzięki czemu jego trwałość jest doskonała. Oczywiście producent okien drewnianych zapewnia również wytrzymałe balustrady, pasujące do szlacheckich dworków lub współczesnych zabudowań. Drewno zdaje egzamin przy renowacji lokali mieszkalnych – to element nietoksyczny i zupełnie ekologiczny. Rekonstruując zabytek warto zatem zdecydować się na szlachetne, solidne i harmonijne elementy drewniane.

Kontakt z firmą:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]