Projekty domów drewnianych w Polsce

1 sierpnia 2023

Kliknij tutaj jeśli interesuje Cię domy drewniane projekt.

Domy z bali to budowlany hit. Nowatorska budowa sprawia, że tego typu domki nie tylko prezentują się wyjątkowo estetycznie, ale spełniają także inne kryteria. Czy w domkach drewnianych można mieszkać przez cały rok? Jak wyszukać projektanta, który pomoże nam zbudować ekologiczny dom?

Projekty domów drewnianych – innowacyjna konstrukcja

Nowoczesne domy drewniane nie pozostają już tylko w sferze marzeń. Duża ilość zalet powoduje, że Polacy coraz częściej decydują się na postawienie takich domów. Przede wszystkim są one bardziej ekonomiczne niż murowane domki jednorodzinne. Nieznaczny ciężar nieruchomości oznacza tańszą inwestycję. Nowoczesne domy drewniane powstają w mgnieniu oka, ponieważ są wykonane z gotowych elementów. Nie musimy martwić się o prace związane z betonowaniem. Projektanci twierdzą, że budowa może trwać zaledwie kilka miesięcy, dlatego domy z bali są wybierane coraz częściej. Łączą one w sobie różne światy. Domy drewniane nowoczesne urzekają tradycyjnym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo góralskie domki. Jednak dzięki nowatorskim elementom dają funkcjonalność identyczną jak murowane domy.

Projekty domów drewnianych – cienkie ściany

Domy drewniane nowoczesne to nieruchomości skonstruowane z surowca naturalnego, dlatego też są energooszczędne. Dzięki wykorzystaniu drewnianych prefabrykatów osoby chorujące na alergie czują się po prostu lepiej. Całoroczne domy drewniane wyróżniają się znakomitymi współczynnikami izolacji cieplnej, nie musimy stosować drogiej termomodernizacji. Kolejnym atutem jest mała grubość ścian, dzięki czemu metraż domu jest większy. Domy drewniane można stawiać również podczas zimy, bo wszystkie roboty realizowane są na sucho. Kiedy postanawiamy zbudować całoroczne domy z bali zwróćmy uwagę na to, żeby zaufać doświadczonym specjalistom.

Kontakt z firmą:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]