Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn

21 kwietnia 2019

Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn w Krakowie jest umieszczona w samym centrum – przy Rondzie Mogilskim. Taka lokalizacja sprawia, iż na rozmowę z prawnikiem można łatwo dojechać z każdej części miasta, jak również innych miejscowości województwa małopolskiego, a także śląskiego. Klientami Kancelarii są zarówno osoby indywidualne, jak i właściciele spółek i firm.

Prawnik i radca prawny z Krakowa

Krakowską Kancelarię reprezentują dwaj wspólnicy: adwokat Paweł Czarniak i radca prawny Tomasz Baszczyn, merytoryczną pomocą służy też aplikant radcowski Izabella Polańska. Paweł Czarniak specjalizuje się głównie w postępowaniach z dziedziny prawa cywilnego oraz prawa ochrony konsumentów. Z kolei Tomasz Baszczyn służy pomocą prawną w głównej mierze z obszaru zawieranych przez przedsiębiorców umów, jak również prowadzenia sporów z instytucjami finansowymi i ubezpieczeniowymi.

Kancelaria prawna Baszczyn Czarniak w Krakowie – klienci

Klientami kancelarii są przede wszystkim osoby, które posiadają kredyty frankowe lub polisolokaty. Są to też przedsiębiorcy, którym Kancelaria oferuje stałą i wszechstronną obsługę prawną. Kancelaria Czarniak Baszczyn posiada duże doświadczenie również w reprezentowaniu indywidualnych inwestorów i konsumentów w sporach z instytucjami finansowymi, bankami oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi. Wśród kancelarii z Krakowa ta wyróżnia się wyspecjalizowanym obszarem działań. Na terenie Małopolski mało jest osób, które posiadają kilkuletnie doświadczenie w sprawach o odzyskanie polisolokat i pomocy prawnej frankowiczom. W prowadzeniu sporów związanych z polisolokatami Kancelaria Czarniak Baszczyn ma 5-letnie doświadczenie, a w sprawach dotyczących kredytów indeksowanych, jak również odwalutowania bądź unieważnienia kredytu w CHF – ponad 4 lata doświadczenia.