Chcesz rozwinąć swoją firmę? Skorzystaj z kredytu dla firm

25 sierpnia 2018

Jeśli prowadzisz przedsiębiorstwo, z pewnością doświadczyłeś trudniejszych momentów pod kątem finansowym. Klienci, którzy spóźniają się z opłaceniem faktury bądź nieprzewidziane wydatki na rozwój działań – problemów może być wiele. Z pomocą może przyjść kredyt na działalność gospodarczą.

Typy kredytów dla firm

Istnieje wiele metod na wsparcie rozwoju przedsiębiorstwa. Kredyt inwestycyjny dla firm pozwoli realizować ich chęć rozwoju, a kredyt gotówkowy dla firm będzie zbawiennym zastrzykiem pieniężnym w gorszym okresie działalności. Przy doborze odpowiedniego kredytu należy kierować się dopasowaniem oferty do obranego modelu biznesowego. Na przykład jeżeli rozliczamy się z Urzędem Skarbowym na podstawie ryczałtu lub księgi przychodów i rozchodów, powinniśmy odszukać taką ofertę, która wyraża zgodę na powyższy sposób rozliczenia.

Kredyt dla firm bez zaświadczeń o dochodach

Wielu przedsiębiorcom udzielano kredytu dla firm bez zaświadczeń z ZUS i US, a nawet bez wykazania dochodu i obrotu. Aby dołączyć do grupy usatysfakcjonowanych kredytobiorców, najlepiej skonsultować się ze sprawdzonym doradcą kredytowym znającego wszelkie obecne na rynku oferty i będzie w stanie znaleźć tę najkorzystniejszą. Będzie on pomocny także w sytuacji, gdy chcesz uniknąć sprawdzenia przez bank rejestrów BIG i KRD.

Kredyt dla firm z krótkim stażem

Jeżeli bank odmówił Ci pożyczki ze względu na krótki staż firmy, nie martw się. Na rynku funkcjonują oferty banków, kierowane do młodych przedsiębiorstw. Niektóre z nich są osiągalne także dla firm, które dopiero co założone! Tutaj jednak również konieczna będzie rozmowa z doradcą, który zaproponuje kredytów dla prowadzących działalność gospodarczą już od pierwszego dnia po założeniu firmy.