kurs modelowania 3d, kurs blender

Interesujesz się animacją? Zapisz się na kurs modelowania 3D!

14 stycznia 2022

Świat rysunku bez ustanku ewoluuje i coraz częściej artyści odchodzą od tradycyjnych metod preferując wykonywanie swoich prac wyłącznie cyfrowo. Dostępne aplikacje graficzne dają artystom nie tylko wolność sporządzania dzieł 2D, ale też modelowania obiektów 3D. Inicjacja przygody z modelowaniem 3D nie generuje już znacznych wydatków – każdy może bowiem pobrać program Blender, który daje wiele możliwości tworzenia animacji i obrazów 3D, a który zarazem jest w pełni darmowy.

Kursy modelowania 3D polecamy w jak najmniej licznych grupach

Obsługę każdej aplikacji można opanować samemu, aczkolwiek proces ten trwa w takim przypadku dłużej i często bywa niesłychanie irytujący. Z tego też powodu partycypacja w kursie modelowania 3D przyniesie dużo korzyści głównie tym, którzy dopiero poznają program Blender. Zaznajamianie się z poszczególnymi funkcjami oraz narzędziami czy nanoszenie rozmaitych tekstur i efektów na modelowany obiekt przebiegnie szybciej, jeżeli odbywać się będzie pod okiem doświadczonego dydaktyka. Pedagog na bieżąco dokonuje korekty modeli wykonywanych przez uczestnika kursu zwracając uwagę na elementy, które należy poprawić i proponując ku temu trafne rozwiązania. Jak w przypadku innych kursów dobrze jest, żeby odbywał się on w małych zespołach, co pozwoli instruktorowi na poświęcenie każdemu kursantowi maksimum uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność poważana w w branży gier komputerowych i projektowej

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest współcześnie umiejętnością poszukiwaną i docenianą szczególnie w branży projektowej, gier komputerowych i filmowej. Poznanie programu Blender 3D daje tym samym sporo nowych możliwości zawodowych. W trakcie kursu można stworzyć pierwsze profesjonalne dzieła, które później można śmiało zamieścić w swoim portfolio. Nie znaczy to natomiast, iż kursy modelowania 3D kierowane są wyłącznie do osób, które pragną pracować zawodowo np. w animacji i wiążą z tym swoją przyszłość zawodową. Wielu uczestników takich kursów to po prostu artyści i entuzjaści 3D, którzy chcą poszerzyć swoje obecne umiejętności czy też znaleźć nowe drogi wyrażania siebie.

Kontakt z firmą:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]