Kurs digital painting – zdobądź nowe umiejętności graficzne

10 czerwca 2022

Kurs digital painting - zobacz pełną ofertę.

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która współcześnie zdobywa coraz na popularności i jest wszechstronnie używana m.in. w sektorze gier komputerowych, branży reklamowej oraz filmowej. Chciałbyś rozwinąć się hobbystycznie lub zawodowo? Sprawdź ofertę kursu digital painting i zdobądź nowe umiejętności, dzięki którym będziesz edytować grafikę w Photoshopie, a także tworzyć fantastyczne postaci i rozwijać koncept wyimaginowanych światów. Kurs obejmuje również kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – obsługa programów i podstawy malarstwa

Kurs digital painting odbywa się w niewielkich grupach, maksymalnie 8-osobowych, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć trwających po trzy godziny zegarowe. Lekcje odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich czasie uczestnicy poznają funkcje programów do grafiki, podstawy malarstwa, proporcji i anatomii człowieka, uczą się, jak posługiwać się maskami i warstwami, wykorzystywać światło, a także tworzą własne postaci. Nauka technik takich jak matte painting i photobashing pozwalają na uzyskanie spektakularnych efektów. Doświadczeni instruktorzy z ciekawym portfolio własnych prac na każdym kroku służą fachową poradą, prowadzą korekty i pomagają uczniom tworzyć przykuwające wzrok rysunki cyfrowe.

Do kogo kierowany jest kurs digital painting?

Kurs digital painting prowadzony jest dla osób powyżej 15 roku życia. Jest przeznaczony zarówno dla amatorów, pragnących rozwijać posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również dla kandydatów na studia na ASP oraz osób chcących pracować w branżach związanych z filmem, animacją, reklamą i grami komputerowymi.

Kontakt z firmą:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]