Fotograf Google – zleć mu wykonanie zdjęć sferycznych

8 sierpnia 2020

Skorzystaj z usług rekomendowanego fotografa Google

Wirtualne spacery po firmach cieszą się w czasie popularnością, a mnóstwo podmiotów coraz częściej zleca opracowanie takiego spaceru i umieszczenie go na wizytówkach Google. Opcja zdalnego przejścia się po firmie przysporzy sporą ilość nowych klientów i pozwoli zwiększyć dochody naszego biznesu. Żeby jednak wirtualny spacer był wysokojakościowy, powinno się zatrudnić rekomendowanego fotografa Google do jego stworzenia.

Jakie kryteria spełnia rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to osoba, która jest zalecana przez Google do stworzenia wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie, a także wykonania materiałów fotograficznych, które będą dodane w wizytówce Google. To nie jest osoba zatrudniona w Google czy powiązana z marką, ale taka, która spełnia standardy jakościowe Google i tym samym wyróżnia się wysokim profesjonalizmem. Żeby uzyskać certyfikat, rekomendowany fotograf Google musi zamieścić co najmniej pięćdziesiąt zdjęć sferycznych wysokiej jakości (spełniających wymogi Google), co uwierzytelnia jego umiejętności. Fotografami rekomendowanymi mogą być zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Dlaczego warto zdecydować się na rekomendowanego fotografa Google?

Pierwszym powodem, dla którego warto wybrać rekomendowanego fotografa Google, jest jego poświadczony profesjonalizm. Osoba, która spełniła wymogi Google pod względem jakości fotografii, na pewno zdoła sporządzić wirtualne spacery Google Street View i jakościowe panoramy 360. W ten sposób nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudany czy błędnie wykonany. Rekomendowany fotograf Google zna także wytyczne dotyczące wykonywania takich fotografii i samo zlecenie zrealizuje sumiennie. Fotograf polecany przez Google wspiera też firmy korzystające z jego usług i może to być początek długofalowej oraz owocnej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google oferuje też niejednokrotnie dodatkowe usługi. Osoby, które specjalizują się w wykonywaniu zdjęć oraz wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne fotografie wysokiej jakości pochodzące z procesu tworzenia spaceru wirtualnego, wskazać nam które ujęcia warto opublikować, wykonać materiały na inne serwisy takie jak Facebook bądź YouTube, wesprzeć nas podczas zakładania i uzupełniania wizytówki w Google oraz pomóc w jej weryfikacji – co jest sporym atutem.

Jak znaleźć fotografa Google?

Fotografa Google możemy odnaleźć w sieci, np. wyszukując ich w wewnętrznej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się specjalny spis, w którym po określeniu miasta uzyskamy dane rekomendowanych fotografów z danego regionu. Rekomendowany fotograf Google może również reklamować się specjalnym logo, które informuje, iż ma on stosowne kwalifikacje i jest profesjonalistą w obszarze tworzenia zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Kontakt z firmą:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]