Nie masz wirtualnego spaceru w Google Moja Firma? Koniecznie go dodaj!

11 lutego 2020

Chcesz zobaczyć, kto przygotowuje wirtualny spacer w agencjach reklamowych? Koniecznie kliknij w to miejsce

Spacery wirtualne, które pojawiły się wraz z usługą Google Street View, stają się bardzo popularne, co powoduje, że znajdują zastosowanie w promocji firm. Pozwalają w dostępny sposób przedstawić siedzibę firmy bądź nieruchomość, która jest istotna w naszym biznesie. Jest to ciekawy element, który powinno się dodać w wizytówce Google Moja Firma. Dużo osób nie do końca jednakże ma świadomość, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak go tworzy oraz co daje jego umieszczenie w wizytówce GMF.

Wirtualny spacer 3D – zadbaj o atrakcyjność swojego biznesu

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą interaktywne fotografie układające się w realistyczne odwzorowanie danego wnętrza. Możemy w nim rozglądać się po otoczeniu i przeskakiwać do sąsiednich lokalizacji budynku, w którym się znajdujemy. Wirtualny spacer to więc możliwość zwiedzenia poszczególnych pomieszczeń nieruchomości i swobodnego przemieszczania po niej. Wirtualne spacery można dodawać obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki zostanie udostępniony internautom, którzy przeglądają Google Maps w poszukiwaniu usług w danej okolicy. Spacer 360 stopni w wizytówce firmy ma formę zdjęcia, a po kliknięciu tego elementu kierujemy się do dedykowanej strony, gdzie możemy już swobodnie poruszać się po danej nieruchomości. Spacer jest wgrywany na serwery Google, więc nie musimy martwić się o jego utrzymanie ani związane z tym koszta. Możemy go jednak publikować dla klientów na naszej stronie www.

Jakie branże zyskają na stworzeniu wirtualnego spaceru VR?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto aktywować z kilku powodów. Główny z nich to stworzenie profesjonalnego wizerunku firmy oraz pozytywne zaprezentowanie się przed klientami. Dzięki temu znacznie chętniej wybiorą nas z ofert konkurencyjnych marek, jak również obdarzą nas większym zaufaniem. Jeśli na naszej stronie internetowej i w wizytówce Google umieścimy wirtualny spacer i fotografie wysokiej jakości, wyszukiwarka Google sama będzie oceniała nas wyżej i będzie wyróżniać nas częściej od konkurencji nie posiadającej spaceru 3D. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest również bardzo proste. Na rynku działa wielu doświadczonych fotografów, którzy dość szybko i – co równie najistotniejsze – w rozsądnej cenie przygotują taki spacer i dodadzą go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma jest ważnym narzędziem w wielu branżach. Na pewno będzie to branża hotelarska, w której nierzadko chcemy pochwalić się najlepszymi pokojami do wynajęcia. Możemy też pokazać w ten sposób swoje biuro czy miejsce, gdzie obsługujemy klientów, jak gabinet dentystyczny bądź lokal gastronomiczny. Wirtualny spacer okaże się pomocny również wtedy, kiedy szukamy nowych pracowników, żeby zachęcić ich do zgłoszenia się na rekrutację do naszej firmy.

Kontakt z firmą:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]