pozycjonowanie Kraków, pozycjonowanie www Kraków

Pozycjonowanie stron internetowych dla podmiotów z Krakowa

21 października 2022

Popularność internetu oraz komfort wykorzystania go w celu wyszukania potrzebnych usług i towarów spowodowała, że każda marka pragnie obecnie wybić się w sieci. Naturalnie, samo założenie strony www nie oznacza, że klienci do nas trafią – istotna jest wszak widoczność na pierwszych miejscach wyników wyszukiwania. Sporo mniejszych firm, działających wyłącznie w określonym województwie albo nawet w jednej miejscowości, np. w Szczecinie bądź w Krakowie, zastanawia się, czy warto optymalizować i pozycjonować stronę firmową. Odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne – zaprezentuj swoje usługi potencjalnym klientom

Użytkownicy sieci poszukując w wyszukiwarkach sklepów stacjonarnych albo usług korzystają przeważnie z fraz lokalnych, to znaczy mających w składzie nazwę danej miejscowości, jak np. “ciastkarnia kraków”, “sklep obuwniczy kraków” czy “malarz kraków”. W związku z tym pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla drobnych firm na zademonstrowanie swoich usług potencjalnym odbiorcom, zamieszkującym konkretną miejscowość. Usługa pozycjonowania dla firm regionalnych nie odbiega daleko od tradycyjnego pozycjonowania. Wyróżnia się zasadniczo tym, że działania SEO ukierunkowane są na podniesienie widoczności głównie fraz lokalnych, przykładowo poprzez stworzenie zoptymalizowanego pod owe frazy treści, założenie oraz optymalizację wizytówki Google Moja Firma czy zdobywanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami, które pozwalają wyszukiwarkom powiązać firmę z daną lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla biznesów z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w branży pozycjonowania, optymalizacji i tworzenia stron internetowych od prawie 15 lat. Przez te lata dogłębnie poznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu lokalnym podmiotom podnieść widoczność ich stron firmowych i tym sposobem pozyskać nowych odbiorców. Świadczymy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, poprawę contentu, jak również pozyskiwanie linków. Nad realizacją planu zgodnie z przyjętym harmonogramem działań czuwa indywidualny opiekun, a klient może monitorować w dowolnej chwili efekty pozycjonowania przy użyciu naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Kontakt z firmą:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]