panoramy 360 Google

Sferyczne zdjęcia panoramiczne – użyj ich do wyróżnienia firmy na Facebooku

9 grudnia 2019

Sferyczne zdjęcia panoramiczne to niezwykle atrakcyjna i nowoczesna forma przedstawiania wnętrz firm i lokali gastronomicznych. Przeważnie widzimy je przeglądając Google Street View oraz wizytówki Google Moja Firma, ale także natrafiamy na nie na najsłynniejszym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Daje on możliwość opublikowania na tablicy firmy takiego sferycznego zdjęcia. Jak więc możesz zastosować panoramy sferyczne do wyróżniania Twojej firmy? Zalecenia prezentujemy poniżej.

Czym charakteryzują się panoramy 360 stopni?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, które jesteśmy w stanie oglądać pod każdym kątem. Swobodne obracanie fotografii daje wrażenie rzeczywistego przebywania w danym miejscu. Panoramy sferyczne na Facebooku umożliwiają obejrzenie lokalu, budynku czy nieruchomości poprzez opcję wyboru kierunku, w którym spoglądamy. Zdjęcia tego typu wykonuje się przy pomocy dedykowanych aparatów oraz aplikacji. Dla odbiorców jedyną różnicą w porównaniu do zwykłych zdjęć cyfrowych jest opcja kliknięcia na takie zdjęcie kursorem, a następnie obrócenia go w dowolnym kierunku.

Zdjęcia 360 stopni – wyróżnij swój biznes na Facebooku

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooka to świetna metoda na wyróżnianie własnej firmy bądź biznesu. Panoramy 360 stopni dają duże możliwości przedstawienia pomieszczeń hostelu, lokalu gastronomicznego albo biura. Taka forma fotografii jest o wiele bardziej ciekawa i pomaga dokładnie zapoznać się z danym miejscem. Publikacja Panoram sferycznych na Facebooku będzie pozytywnie oddziaływać na postrzeganie naszej firmy przez klienta oraz podniesie jego zaufanie do świadczonych przez nas usług, co przełoży się na dużo wyższe prawdopodobieństwo, że z nich skorzysta.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne warto użyć na Facebooku głównie gdy prowadzimy biznes, który opiera się na atrakcyjnych pomieszczeniach (np. sale konferencyjne bądź hotel), ale także jeśli chcemy pokazać naszym klientom biuro, w którym funkcjonujemy lub zachęcić potencjalnych pracowników, by odpowiedzieli na naszą ofertę rekrutacyjną.

Do przygotowania sferycznych zdjęć panoramicznych zatrudnij zawodowca!

Przygotowanie sferycznego zdjęcia panoramicznego, chociaż teoretycznie można opracować samodzielnie, jednakże do celów biznesowych wskazane jest wybrać wykwalifikowanego fotografa zajmującego się zawodowo interaktywnymi zdjęciami. Czemu to zalecane rozwiązanie? Polecenie tego zadania doświadczonemu fotografowi daje gwarancję wykonania dobrych jakościowo fotografii, które oprócz tego będą atrakcyjniejsze dla odbiorcy. Sama usługa nie jest też droga czy trudno dostępna. Na stronie Google Moja firma — Street View znajdziemy listę fotografów zalecanych przez Google do przygotowania zdjęć 360 stopni. Na spisie tym znajdują się tylko Ci fotografowie, którzy sprostali wysokim wymaganiom jakościowym Google i zamieścili określoną ilość prawidłowych zdjęć 360 stopni.

Kontakt z firmą:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]