Wirtualny spacer – zwiększ widoczność firmy w Mapach Google

17 listopada 2020

Uzyskaj więcej informacji o firmie w Mapach Google.

Promocja firmy w Mapach Google to aktualnie ważny punkt promocji marki w internecie. Dzięki niej jesteśmy widoczni dla internautów wyszukujących konkretnej usługi w danej lokalizacji i umożliwia to zdobycie wielu klientów. Istnieje świetna metoda, aby wśród mnóstwa podobnych przedsiębiorstw w naszej lokalizacji wyróżnić się na Mapach Google i zdystansować konkurentów. Jednak czym jest wirtualny spacer 3D? Jak sprawia, że promocja firmy w Mapach Google jest jeszcze bardziej skuteczna? Czy należy się na niego zdecydować? Odpowiedzi prezentujemy poniżej.

Wizytówka firmy w Mapach Google – bądź oznaczony w swojej lokalizacji

Promocja firmy w Mapach Google polega na uzupełnieniu wizytówki w Google Moja Firma i pojawieniu się na mapie w danej lokalizacji. Od tego momentu będziemy oznaczeni na mapie Google symbolem pinezki i wyświetlani użytkownikom poszukującym konkretnych firm, marek lub usług. Jednakże sama obecność w tym miejscu może być niewystarczająca, by zdystansować konkurencję i przyciągnąć do siebie klienta. Aby promocja firmy w Mapach Google przyniosła efekty, należy zrealizować kilka kolejnych działań, które pomogą nam lepiej się reklamować. Bezsprzecznie należeć do nich będzie uzupełnienie w wizytówce GMF wszelkich aktualnych informacji, adresu www naszej strony internetowej, dodanie estetycznych zdjęć oraz stosownego opisu firmy. Jest także inny bardzo dobry sposób na promocję naszej firmy w Google Maps, który wyróżni nas na tle wielu marek, bowiem nadal mało podmiotów go wykorzystuje. Jest to wirtualny spacer po naszej firmie, który można wstawić obok tradycyjnych fotografii w wizytówce na Google Maps.

Promocja firmy w Mapach Google – czy warto?

Wirtualny spacer po firmie to spacer analogiczny do Google Street View, ale prezentujący naszą nieruchomość lub biuro. Dzięki wirtualnemu spacerowi możemy przemierzać korytarze i zajrzeć do pomieszczeń. Taki spacer możemy też odbywać na różnorodnych urządzeniach np. mobilnych lub w okularach VR. Umożliwia to każdemu klientowi wygodne i szybkie sprawdzenie wszystkich „zakamarków” naszej firmy. Chociaż technika ta nie jest trudna do zrealizowania, jest nad wyraz efektowna i przykuwa uwagę wielu internautów. Nadal jednak niedużo przedsiębiorstw postanawia ją użyć, pomimo tego, że wirtualny spacer VR ma bardzo wiele atutów i jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na udaną promocję firmy w Mapach Google oraz zdystansowanie konkurencyjnych firm w danej lokalizacji. Zaleca się dodać taki spacer w wizytówce na Mapach Google, gdyż sama wyszukiwarka wyróżnia wizytówki posiadające profesjonalnie wykonane fotografie wysokiej jakości oraz wirtualne spacery. Również klienci mający możliwość obejrzenia naszego sklepu, hotelu czy punktu usługowego, dużo łatwiej przekonają się do skorzystania z naszej oferty. Raz wydane środki na stworzenie wirtualnego spaceru będą działały na naszą korzyść przez kolejne lata bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków.

Kontakt z firmą:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]