biżuteria Swarovskiego, biżuteria z kryształkami Swarovskiego

Biżuteria z kryształkami Swarovskiego na różne okazje

24 grudnia 2018

Kryształy prezentują się naprawdę doskonale, jednak nie wszyscy są w stanie pozwolić sobie na ich zakup. Szczęśliwie w salonach złotniczych dostępne są również mniej kosztowne alternatywy dla tych minerałów. Szczególnym uznaniem cieszą się na pewno kryształki Swarovskiego. Historia ich wyrobu zaczyna się w dziewiętnastym stuleciu, gdy Daniel Swarovski wynalazł maszynę do obrabiania szkła kryształowego. Dziś biżuteria z kryształkami Swarovskiego znana jest na całym globie. A kryształki stosowane są zarówno w kolczykach, jak i telefonach komórkowych lub też na butach.

Biżuteria z kryształkami Swarovskiego – jak się ją robi?

Kryształki Swarovskiego to oszlifowane szkło kryształowe. Technologia ich produkcji jest pilnie strzeżona – wiadomo tylko, że wykorzystuje się do tego specjalne urządzenia, zaś cały proces przebiega w wysokiej temperaturze. Biżuteria z kryształkami Swarovskiego jest zdecydowanie lżejsza od prawdziwego kryształu. Wśród wielu imitacji odróżnia się zwłaszcza dokładnym szlifem – na pierwszy rzut oka przypomina autentyczne minerały.

Różnorodność biżuterii z kryształkami Swarovskiego

Marka produkuje także inne wyroby – sprzedaje kryształki wytwórcom telefonów komórkowych bądź oświetlenia. Powinniśmy także zaznaczyć, że Swarovski jest dostawcą lornetek i odblasków – między innymi tych, jakie wykorzystywane są w krajowych znakach drogowych. Jakkolwiek to biżuteria z kryształkami Swarovskiego – pierścionki, naszyjniki oraz kolczyki – są głównym i najbardziej popularnym produktem tej firmy. Można je nabyć w markowych sklepach , jak i w sklepach internetowych, które posiadają niezaprzeczalnie szerszy ich wybór.