Co można kupić w sportowych sklepach Hummel?

29 grudnia 2020

Zajrzyj do sportowego sklepu - tu zawsze znajdziesz to, czego potrzebujesz!

Polacy kochają aktywność fizyczną. Gros z nas uprawia jogę w zaciszu domowym, jeździ na rowerze bądź uczęszcza prawie codziennie na siłownię. Ponadto od paru lat bieganie stało się popularne, a także szereg sportów drużynowych, które teraz nie tylko podziwiamy w telewizji, ale i często uprawiamy rekreacyjnie. Każdy, kto ćwiczy regularnie bez wątpienia spostrzegł, iż dobrze dobrana odzież sportowa zwiększa zdecydowanie nasz komfort w czasie aktywności fizycznej.

Kilka informacji o duńskiej marce Hummel

Zawodowi sportowcy doceniają odzież, obuwie i akcesoria sportowe duńskiej marki Hummel, która od dłuższego czasu obecna jest na polskim rynku. Historia firmy Hummel sięga lat 20-tych uprzedniego wieku. Już po paru latach działalności marka ta zaznaczyła swoją obecność na kartach historii sportu, rozpoczynając powszechną sprzedaż pierwszych korków piłkarskich. Firma ta mocno związana jest również z piłką ręczną – finansuje wiele teamów ligowych i narodowych z kilku krajów świata. W ofercie Hummel znajduje się również odzież zaprojektowana dla takich dziedzin sportu, jak siatkówka czy rugby oraz m.in. zestawy do gimnastyki.

Chcesz kupić odzież Hummel? Korzystaj z oferty dystrybutorów

W sklepach sportowych oferujących odzież oraz buty Hummel napotkamy pokaźny wybór ubiorów do popularnych nad Wisłą sportów drużynowych, a więc do koszykówki, siatkówki oraz do piłki ręcznej i nożnej, w tym też zestawów odzieży dla sportowców dorosłych, jak i kilkulatków. Marka ta dostarcza również wygodną odzież na co dzień, która z pewnością zadowoli każdego, kto chce nosić się na luzie także poza boiskiem. Jeżeli zatem kochasz uprawiać sport, sprawdź odzież tego producenta – zdołasz zamówić ją online albo kupić w tradycyjnym sklepie sportowym. Obojętnie którą drogę kupna wybierzesz, zwróć uwagę na to, by zawsze kupować jedynie oryginalne akcesoria w sklepach prowadzonych przez licencjonowanych dystrybutorów Hummel.

Kontakt z firmą:
RS Active S. Szmal R. Wasiak s.c.
ul. Zagnańska 84B
25-528 Kielce

Mob.: +48 798-558-877
E-mail: [email protected]