Co poza zakupami oferuje stacjonarny sklep jubilerski?

7 kwietnia 2021

Zajrzyjcie do sklepu jubilerskiego Kraków - tu zawsze kupicie to, czego potrzebujecie!

Wraz z rozwojem rynku i rozpowszechnieniem się dostępu do internetu, zmieniliśmy także nasze przyzwyczajenia odnośnie robienia zakupów. W dzisiejszych czasach entuzjastycznie korzystamy z możliwości zamawiania w sieci. I choć w internecie wyszukamy prawie wszystko, nadal wiele rzeczy warto nabywać w sklepach stacjonarnych. Należy do nich między innymi biżuteria.

Czy powinno się kupować biżuterię od jubilera?

Zakup złotego pierścionka, wisiorka lub broszki łączy się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Dlatego, by mieć pewność, że biżuteria spełni w pełni nasze oczekiwania, najlepiej zobaczyć ją osobiście u jubilera. Jest wiele argumentów, które przemawiają za takim postępowaniem. W trakcie wizyty w sklepie jubilerskim, w szczególności jeśli chcemy kupić obrączki ślubne lub pierścionek zaręczynowy, mamy możliwość nałożyć biżuterię i przekonać się jak faktycznie będzie ona wyglądać na naszym palcu. Jeżeli zaś zauważymy wzór pierścionka trafiający w nasz gust, ale będzie on za luźny bądź za ciasny, jubiler na naszą prośbę dostosuje go do właściwego obwodu albo zrobi nowy. Następną zaletą zakupów wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z profesjonalnej porady jubilera. Zaprezentuje on popularne trendy we wzornictwie, pokaże które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą karnacja, poradzi nam jak dopasować właściwy kruszec, a klientom kupującym biżuterię na prezent podpowie, co obecnie daje się z okazji chrztu, imienin czy ślubu.

Sklep jubilerski – naprawa zepsutej biżuterii i skup złota

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich wyrobów, ale także świadczą pomocnicze usługi. Główną z nich jest reperacja uszkodzonej biżuterii. Jeżeli rozerwał się nam łańcuszek albo wypadł kamień z kolczyka, złotnik błyskawicznie i perfekcyjnie naprawi go w swoim zakładzie. Kiedy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał mniejszy rozmiar palca, jubiler przerobi obwód takiego pierścionka. Na nasze życzenie jubiler wygraweruje też na pierścionku lub wisiorku datę, gratulacje, podziękowania czy też inny znaczący dla nas tekst. Natomiast jeśli pragniemy obdarować kogoś oryginalnym upominkiem, ewentualnie mamy własny pomysł na zawieszkę lub broszkę, możemy powierzyć jubilerowi wykonanie biżuterii według naszego projektu. A jeśli w mieszkaniu posiadamy zbędną albo zniszczoną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie działa skup złota.

Kontakt z firmą:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]