czapraki, czapraki dla koni

Czapraki – zadbaj komfort jazdy jeźdźca i konia

16 lutego 2019

Czapraki to profesjonalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, zabezpieczające skórę zwierzęcia i amortyzujące nacisk podczas jazdy. Interesuje Cię szeroki wybór akcesoriów do jazdy konnej w dobrych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl kupisz czapraki najwyższej jakości.

Czapraki dla koni – zastosowanie i konstrukcja

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne ochraniacze, które dają koniowi wygodę, a równocześnie chronią siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki użyciu stosownych tworzyw wyśmienicie wchłaniają wilgoć, są delikatne i przyjazne dla skóry konia. Jeżeli potrzebujesz zainwestować w najwyższej jakości produkty, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl odnajdziesz modele wykonane z bawełny, posiadające siateczkę absorbującą pot koni, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym bądź podszyte szybkoschnącym materiałem. Przemyślana konstrukcja przynosi wysoką wygodę użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie internetowym zostały opracowane w taki sposób, żeby znakomicie dopasowywały się do naturalnych kształtów konia, a także podnosiły wygodę jazdy. Wybrane modele zostały posiadają dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Praktyczne i estetyczne czapraki dla koni – postaw na szeroki wybór asortymentu

Czapraki dla koni, które znajdują się w ofercie w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są niebywale funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale też estetyczne. Artykuły te można kupić w wielu kolorach i wzorach, a wybrane modele posiadają ozdobne hafty oraz charakterystyczne pikowanie. Czapraki dla koni mocuje się do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie online na pewno odnajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Kontakt z firmą:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]