części do Peugeot, Peugeot części Kraków

Części do Peugeota – gdzie je kupić?

17 stycznia 2021

Peugeot to firma jest doskonale znana polskim kierowcom. Do najpopularniejszych w naszym kraju modeli z francuskiej stajni zaliczyć trzeba głównie modele 508, 307 oraz 807, a także użytkowe samochody takie jak Partner, Boxer czy Bipper. Oczywiście gama samochodów Peugeot dostępnych w salonach jest znacznie większa i obejmuje kilkanaście wersji z kilku ostatnich lat. Francuskie samochody są doceniane między innymi za rozsądne koszty eksploatacji, rozbudowaną bazę serwisową oraz urozmaicone wyposażenie. Spory wpływ na renomę tej marki ma także łatwa dostępność części oraz dedykowanych dodatków.

Części zamienne Peugeot – które często się zużywają?

Auta tej francuskiej firmy, mimo stosunkowo wysokiej solidności, też z czasem ulegają awariom. Często zastępowane części Peugeota to skrzynia biegów (bardzo rozpowszechniona uciążliwość eksploatacyjna to problemy z przełączeniem się na bieg wsteczny), podzespoły zawieszenia oraz układ hamulcowy. Wielu kierowców przychodzi do warsztatu też z problemem związanym z układem kierowniczym (szczególnie z przekładnią). Poza tym trzeba napomknąć też o naturalnym zużywaniu się takich elementów jak wycieraczki, czujniki, tarcze hamulcowe i świece zapłonowe

Gdzie ekspresowo i wygodnie nabyć części zamienne Peugeot?

Aby mieć całkowitą pewność, iż prace serwisowe dadzą oczekiwane skutki, warto nabywać certyfikowane , oryginalne części, które są zalecane przez producenta samochodu. Dobrze zrobimy zaopatrując się z nie w sklepie koncentrującym się na handlu częściami do francuskich samochodów – zyskujemy w ten sposób gwarancję ich najwyższej jakości i kompletnej zgodności z naszym samochodem. Zakupy oryginalnych części zamiennych Peugeot bez problemu możemy zrobić w sklepie internetowym.

Kontakt z firmą:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]