Dla kogo są kolczyki na biglach?

24 października 2019

Tutaj znajdziesz więcej informacji o kolczyki bigle

Biżuteria to nie tylko szlachetne kamienie oraz inne materiały. Ważne są bowiem zarówno ich wzory, ale też walory funkcjonalne – kolczyki, których nie używa się komfortowo na pewno rzadko będą wyjmowane z opakowania. Dlatego wybierając biżuterię powinniśmy dowiedzieć się, jaki typ zapięcia mają. Różnorodność zapięć jest naprawdę ogromna – wciągane, klipsy oraz bigle. Który typ będzie najlepszym rozwiązaniem? Warto na przykład wybrać kolczyki na biglach – są bowiem komfortowe oraz doskonale się prezentują.

Dobierz odpowiednie kolczyki na biglach

Kolczyki na biglach polecane są przede wszystkim dla pań o lekko kwadratowej twarzy – są wysokie, więc nadają twarzy wyrazistości. Świetnie będą się również prezentowały na okrągłej buzi – szczególnie, jeśli wybierzemy kolczyki z biglami z długim korpusem. Warto przy tym zaznaczyć, że kobiety o trochę odmiennej twarzy również mogą nosić kolczyki na biglach – wystarczy, że znajdą odpowiedni wzór.

Kolczyki na biglach – kamienie

Kolczyki na biglach wytwarzane są z rozmaitych kamieni – to zależne jest od kosztów ich wydobycia i wyobraźni złotnika. Największym zainteresowaniem cieszą się z pewnością kolczyki na biglach z turkusem, kryształami oraz kamieniami sztucznymi – między innymi z cyrkoniami. Które z nich najlepiej kupić? To sprawa naszych upodobań – niekiedy korzystniej wypadną kolczyki z turkusem, innym razem dobrze sprawdzi się minerał syntetyczny, więc zakup kolczyków należy przeanalizować samemu.

Kontakt z firmą:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]