Etykiety i kapturki termokurczliwe – akcesoria do alkoholu

21 sierpnia 2019

Jeśli szukasz akcesoriów do alkoholu, powinieneś odwiedzić tę stronę

Samodzielny wyrób napojów alkoholowych, kiedyś bardzo popularny, dziś powraca do łask. Do poszukiwań popychają nas nie tylko względy finansowe (alkohole przygotowane na własną rękę są o wiele tańsze niż te ze sklepu), ale także możliwość przygotowania napojów według naszych upodobań, chęć eksperymentowania oraz zadowolenie jakie płynie ze spożywania swoich alkoholi. Większość osób, które na własną rękę sporządzają domowe napoje, wybiera cydr, nalewki, wino bądź piwo, choć nie brak także amatorów domowego bimbru. Jednak bez względu na to, w jakich trunkach się specjalizujemy, winniśmy posiadać odpowiedni sprzęt.

Które akcesoria do alkoholu są kluczowe?

Wyrób alkoholu w domu byłby niemożliwy bez akcesoriów i naczyń do prowadzenia fermentacji – specjalnych rurek, balonów, pojemników czy korków. Poza tym do każdego rodzaju alkoholu wymagane są inne akcesoria – w przypadku piwa są to między innymi kotły i chłodnice, a dla wina – prasa do owoców. Do rozlewu alkoholi niezbędne są z kolei takie akcesoria jak kapslownica lub korkownica. Na tym jednakże katalog koniecznych akcesoriów się nie zamyka, bo butelki z alkoholem należy odpowiednio oznaczyć.

Akcesoria do alkoholu – etykiety na butelki i kapturki termokurczliwe

Etykiety na bimber bądź inne domowe alkohole jesteśmy w stanie sporządzić samemu. Znacznie przyzwoiciej będą jednak wyglądać butelki z chroniącymi korek kapturkami i dekoracyjnymi etykietami na wódkę, które możemy zaserwować podczas towarzyskich imprez lub bez obaw podarować bliskim jako upominek. Odrębny wariant takich akcesoriów to etykiety weselne, które służą do ozdabiania nie tylko na własnych alkoholi, ale również tych kupionych w sklepie i podkreślić tym sposobem charakter przyjęcia.

Kontakt z firmą:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]