Gąsior na wino – ozdoba stołu weselnego lub przyjęcia

8 marca 2019

Dowiedz się, gdzie nabyć baniak do wina

Balon na wino to znakomity podarunek dla bliskiej osoby albo praktyczne miejsce do składowania alkoholi domowej roboty. W jakich objętościach występuje gąsior na wino? Do czego można go jeszcze użyć?

Gąsior do wina – niecodzienny upominek

Dostępny w sprzedaży gąsior na wino występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą być wykorzystane jako pomysłowy podarunek dla bliskich – baniak na wino napełniony własnoręcznej roboty alkoholem można sprezentować z okazji urodzin, rocznicy ślubu, jubileuszu, imienin bądź obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe pojemniki na wino to także perfekcyjna dekoracja stołu w trakcie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – osiemnastek, wesela, złotych godów i nie tylko – w ten sposób trunek jest należycie wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najmniejszy detal baniak do wina znakomicie sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon do wina – przechowuj domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak do wina o 5-litrowej objętości świetnie sprawdza się jako miejsce do przechowywania większej ilości trunków. Takie pojemniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Organizujesz przyjęcie weselne i chcesz poczęstować gości domowym winem lub smakowitą nalewką owocową? Dzięki gąsiorom na wino bez problemu przeniesiesz wyborne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych butelek. 5-litrowe gąsiory do wina wytworzone są z wytrzymałego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Kontakt z firmą:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]