Gdzie kupić części do aut francuskich?

24 maja 2019

Chcesz kupić części do samochodów francuskich Kraków? Wejdź na france-car.com.pl

Francuskie samochody są najczęściej kupowanymi markami przez klientów z Polski. Są doceniane przede wszystkim ze względu na sporą przystępność – zarówno jeśli idzie o same pojazdy, jak i pasujące do nich części zamienne – oraz przystępną cenę. Szczególnie popularnymi w Polsce francuskimi markami są Citroen, Renault i Peugeot. Znacznym uznaniem cieszą się też auta firmy Dacia, która, pomimo iż pochodzi z Rumunii i tam właśnie zlokalizowane są jej zakłady produkcyjne, przynależy do koncernu Renault. Ogromna popularność tych marek w Polsce to najlepszy pretekst do tego, żeby podpowiedzieć, gdzie szukać części do aut francuskich.

Najczęściej wymieniane części do samochodów francuskich

Jeśli chodzi o często wymieniane części do samochodów francuskich, prym wiodą na pewno płyny eksploatacyjne oraz podzespoły ulegające zużyciu w warunkach regularnego użytkowania. Są to głównie klocki i tarcze hamulcowe, żarówki i opony, jak również olej do skrzyni biegów i silnikowy, płyn chłodniczy oraz płyn hamulcowy. Ponadto każda marka – a nawet każdy model – ma pewne części, które wyjątkowo często się psują. Mogą to być na przykład układ wydechowy, hamulce, elementy układu zawieszenia, zamki, silnik lub oświetlenie.

Jak wygodnie i szybko nabyć części do aut francuskich?

Niektóre usterki można zlikwidować na własną rękę – o ile posiadamy konieczne umiejętności – pozostałe zaś wymagają specjalistycznego sprzętu, spotykanego właściwie wyłącznie w serwisach. Bez względu o to, czy chodzi o zaopatrzenie warsztatu, czy może o naprawę auta, części do samochodów francuskich najłatwiej zamówić online, w sklepie zajmującym się sprzedażną podzespołów danej marki.

Kontakt z firmą:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]