Gdzie stosuje się czyściwa przemysłowe?

13 marca 2020

Szukasz czyściwa włókninowego? Odwiedź tę stronę

Profesjonalne czyściwa przemysłowe pomagają utrzymać wysokie normy czystości w wielu przedsiębiorstwach. Które z nich znajdują się obecnie na rynku? Co powinno się wziąć pod uwagę przy wyborze czyściwa technicznego?

Czyściwo przemysłowe – w jakich branżach przemysłu się je wykorzystuje?

Czyściwa techniczne to materiały do zadań specjalnych – są zazwyczaj wykorzystywane w rozlicznych gałęziach gospodarki, przykładowo na myjniach, w zakładach przemysłowych, w branży chemicznej oraz wielu pozostałych sektorach przemysłu, w których potrzebne są mocne i absorpcyjne artykuły higieniczne. Czyściwo przemysłowe bardzo dobrze radzi sobie z zaschniętym brudem, tłuszczem, kałużami z oleju, kurzem, jak również pozostałymi zabrudzeniami oraz wylanymi płynami, może też być używane do polerowania delikatnych obiektów czy wycierania szyb. Specjalistyczne czyściwa skutecznie zastępują tradycyjne ściereczek z tkanin, nie podrażniają skóry dłoni, a jednocześnie są nadzwyczaj chłonne, mocne i elastyczne

Nasączane i uniwersalne – odmiany czyściw technicznych

W sklepach znaleźć można wszelkiego rodzaju czyściwa techniczne. Bazowy podział rozróżnia czyściwa z papieru oraz z włókien. Na potrzeby sektora spożywczego opracowano czyściwa dostosowane do styczności z pożywieniem. W sklepie Verde Avis zakupisz artykuły uniwersalne, z włókien do delikatnych powierzchni, niepylące czyściwa do polerowania, do usuwania silnych pobrudzeń, jak również produkty w wiaderku, które nie schną i stosowane są do oczyszczania różnorodnych powierzchni bez namaczania ich w wodzie. Najlepszej jakości czyściwa przemysłowe dostępne są jako ściereczki na rolce bądź w tradycyjnej formie.

Kontakt z firmą:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]