Kapsułki pasujące do Dolce Gusto – różnorodność aromatycznych kaw

4 lutego 2020

Zamów kapsułki kompatybilne z Dolce Gusto

Ekspresy do kawy z systemem Dolce Gusto na stałe wtopiły się już w krajobraz polskich kuchni. Polaków urzekła nie tylko ich fantazyjna, nowoczesna linia, ale przede wszystkim to, że dają nieograniczony dostęp do aromatycznych kompozycji kawy. Konesery tego napoju z czasem uznali, iż nie chcą się ograniczać tylko do oferty jednego producenta, toteż na rynku w mgnieniu oka powstał powstało zapotrzebowanie na kapsułek do ekspresu Dolce Gusto. Odpowiedziało na niego kilka marek, które zaczęły stopniowo podbijać serca miłośników kawy.

Czy można nabyć zamienniki kapsułek Dolce Gusto?

Producenci oferujący zamienniki kapsułek Dolce Gusto pochodzą z rozmaitych europejskich krajów, w tym również z Polski. Oczywiście, gdy myślimy o wybornej kawie od razu przed oczami mamy śródziemnomorską kawiarnię, w której serwowane jest mocne espresso. Nie dziwi zatem, iż najszerszy wybór kapsułek kompatybilnych z Dolce Gusto posiada firma Italian Coffee, oferująca kawy będące mieszanką robusty i arabiki, jak również kawy składające się tylko ze szlachetnej arabiki. W jej ofercie znajdziemy espresso Vigoroso i Cortado z kremową pianką, mocną i wyrazistą Ristretto, delikatną i łagodną Cremosę oraz pochodzące z ekologicznych plantacji Arabica Bio. Italian Coffee przygotował również własne cappuccino (Capucci), gorzką ale delikatną kawę o smaku włoskiego likieru Amaretto (Amaret), kombinację czekolady i kawy (Mokacci) oraz gorącą czekoladę (Chocolat). Inni europejscy producenci kapsułek w tym systemie to m.in. portugalska firma Torrie, który produkuje wyśmienitą czekoladę na gorąco i hiszpańska Mushu Coffee. Ta ostatnia oprócz czekolady, produkuje też aromatyczną czarną kawę Intenso o mocnym smaku, jak również dwie jej dwie jej odmiany z domieszką mleka – Cortado, z którego można przygotować kawę o objętości 40 ml, i Con Leche – napój o pojemności 120 ml.

Ceny zamienników kapsułek do ekspresu Dolce Gusto?

Kapsułki kompatybilne z Dolce Gusto oferowane są w sklepach w niedużych opakowaniach, zawierających dziesięć lub szesnaście porcji. Ich cena w sklepach online jest w większości wypadków o kilkanaście procent mniejsza, co pozwala cieszyć się wysokiej jakości kawą już za nieco ponad 1zł. Kapsułki pasują do większości dostępnych na polskim rynku ekspresów pracujących na systemie Dolce Gusto. Jeśli jednak mamy wątpliwości, czy na pewno ich zastosowanie nie wpłynie negatywnie na nasz sprzęt, spytajmy o to sprzedawcę ewentualnie poszukajmy na stronie sklepu listy ekspresów zgodnych z wybranymi przez nas kapsułkami z kawą.

Kontakt z firmą:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]