kolczyki na sztyftach, kolczyki sztyfty, kolczyki ze sztyftami, biżuteria srebrna

Kolczyki na sztyftach – znajdź najlepsze dla siebie

15 lutego 2019

Na to, jak będą wyglądały klipsy, wpływa zarówno użyty do ich produkcji metal, projekt oraz szlachetne kamienie, ale również rodzaj mocowania. Na rynku znajdziemy różne typy zapięć – na przykład długie bigle lub niewielkie sztyfty. Te ostatnie to najlepszy wybór dla tych kobiet, które cenią prostotę oraz komfort, ponieważ niewielkie kolczyki na sztyftach nie haczą o ubranie i nie obciążają uszu. Szczególnie ważna jest również rozmaitość projektów kolczyków na sztyftach – są wśród nich modele na specjalne okazje oraz te, które śmiało można zakładać na spotkania ze znajomymi.

Kolczyki na sztyftach – ponadczasowa prostota

Kolczyki na sztyftach okazują się nierzadko naprawdę stylowe, a przy tym nie rażą nadmiarem. Najlepszym pomysłem będą na pewno srebrne kolczyki zdobione małymi, szlachetnymi kamieniami – turkusem czy kryształem. Szczególnie dobrze wyglądać będą przy stonowanych, lecz eleganckich kreacjach – ich dopasowanie upraszczają niewielkie gabaryty oraz minimalistyczny wzór.

Kolczyki na sztyftach na co dzień

Z identycznych względów kolczyki na sztyftach mogą być noszone również do codziennych kreacji. Do pracy dobrze nosić w szczególności kolczyki na sztyftach wysadzane sztucznymi minerałami – wyglądają prawie równie dobrze, jak naturalne, a ich możliwe zapodzianie nie będzie tak dotkliwe. Syntetyczne kamienie, które najlepiej komponują się ze sztyftami, to cyrkonie. Czasem też warto wybrać kolczyki na sztyftach ze zrobioną z plastiku niebanalną główką.

Kontakt z firmą:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]