Kolczyki z cyrkoniami – najmodniejszy dodatek

27 grudnia 2018

Poszukujesz kolczyków z cyrkoniami? Sprawdź www.cyrkonie.com.pl

Kolczyki z cyrkoniami to wspaniały prezent dla wytwornej pani. Tego rodzaju świecidełka doskonale współgrają z kolczykami wyprodukowanymi ze srebra. Przyjrzyjmy się więc, jak dobierać biżuterię z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – czym się charakteryzują

Cyrkonie to sztuczne imitacje naturalnych klejnotów, wykazujące wspaniałe parametry estetyczne. Migoczą w słońcu szykownym lśnieniem, są profesjonalnie polerowane oraz przezroczyste. Mogą znakomicie imitować naturalne kryształy, sprawdzają się zatem jako detal biżuteryjny. Produkowane są także zabarwione rodzaje cyrkonii – poprzez zastosowanie stosownych komponentów można otrzymać poniższe zabarwienia: szafirowy, pomarańczowy, oliwkowy, orzechowy. Najczęściej wyrabia się kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako podarunek z okazji urodzin lub na Gwiazdkę.

Szlachetna biżuteria i kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie często wykorzystuje się cyrkonie, najczęściej w kompozycjach ze srebrem. Te piękne kamienie są twarde i wytrzymałe na czynniki zewnętrzne, dlatego idealnie pasują do srebrnych sygnetów, tzw. nausznic oraz zawieszek. Gdzie możemy zaopatrzyć się w dodatki z cyrkoniami? Ogromny wachlarz proponują sklepy on-line, gdzie możemy nabyć niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i obrączki w różnych wariantach i świetnych cenach. Wystarczy parę ruchów myszką i możemy mieć wyśnioną i stylową biżuterię. Polki często kupują minimalistyczne kolczyki, jak również te różnorodnie upstrzone cyrkoniami.