Mydło w płynie – właściwości i zastosowanie

26 lutego 2020

Chcesz kupić mydło w piance? Wejdź na https://verdeavis.pl/higiena/mydlo-w-plynie.html

Mydło dezynfekujące eliminuje z powłoki skóry drobnoustroje chorobotwórcze i inne groźne patogeny. Czym powinno cechować się mydło w płynie, żeby sprostało oczekiwaniom różnych odbiorców? Gdzie stosowane są profesjonalne mydła antybakteryjne?

Mydło dezynfekujące – wykorzystanie

Mydła o cechach bakteriobójczych wykorzystywane są nie tylko w gospodarstwach domowych, ale także kupowane są przez przemysł gastronomiczny, placówki medyczne czy zakłady pracy. Na rynku dostępne są rozmaite typy mydeł – produkty w piance, w płynie, z dodatkowymi składnikami odżywczymi, zalecane do mycia włosów, ciała i skóry delikatnej, mydła w butelkach z pompką, jak również do stosowania z bezdotykowymi pojemnikami, które zapewniają maksymalny poziom higieny. Na specjalną wzmiankę zasługuje mydło w piance będące produktem nadzwyczaj ekonomicznym – pozwala otrzymać do 2500 doz mydła z 1000 ml opakowania. Pianka skutecznie myje, bardzo dobrze rozprowadza się na skórze i bez problemu spłukuje.

Mydło w płynie dla wrażliwej skóry

Mydła dezynfekujące dostępne w asortymencie sklepu VerdeAvis spełniają europejskie normy jakościowe i są przebadane dermatologicznie. Produkty pielęgnacyjne dedykowane osobom z delikatną skórą nie zawierają barwników, substancji zapachowych i innych alergizujących składników – można z nich korzystać często, bez narażenia się na podrażnienia. Część produktów zostało wyróżnionych certyfikatem Ecolabel, który zaświadcza o najwyższej jakości i jest nadawany kosmetykom nieszkodliwym dla środowiska. Mydła antybakteryjne dostępne w ofercie sklepu VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i wyposażone w zdejmowaną pompkę dozującą, co ułatwia ich późniejszą utylizację.

Kontakt z firmą:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]