Namioty imprezowe na duże i małe przyjęcia

18 stycznia 2019

Nic bardziej nie zachęca do uczestnictwa w przyjęciu zorganizowanym w plenerze niż użycie namiotu imprezowego. Dzięki niemu nasi goście będą mogli rozkoszować się tańcami lub pysznym jedzeniem bez strachu, że silny wiatr rozrzuci papierową zastawę lub zmoczy ich deszcz.

Jak możemy wykorzystać namioty imprezowe?

Na imprezy nie udajemy się wyłącznie do zamkniętych sal – Polacy docenili możliwość biesiadowania pod chmurką. Popyt na namioty imprezowe wzrasta z każdym rokiem: wykorzystuje się je na podczas eventów firmowych, uroczystościach weselnych, bankietach. Namioty na imprezy sprawdzą się zarówno podczas hucznego przyjęcia na sto osób, jak i kameralnego bankietu urodzinowego. Dzięki możliwości dobrania rozmiaru i kształtu, namiot na imprezy jest zawsze strzałem w dziesiątkę.

Dla kogo namioty na imprezy?

Namioty na imprezy przydadzą się przede wszystkim osobom, które planują przyjęcie w plenerze: narzeczonym chcącym zorganizować niezpomniane przyjęcie weselne, dyrektorom korporacji przygotowującym zabawę integracyjną, a także np. pracownikom agencji eventowych, którzy dbają o niezliczone imprezy zamawiane przez klientów. Namiot na imprezy to podstawowy element letniego przyjęcia!

Atuty namiotów na imprezy

Wytrzymałość poszycia, solidna stalowa konstrukcja, system air control zabezpieczający przed skraplaniem się wody – oto główne cechy, którymi powinny odznaczać się najwyższej jakości namioty na imprezy . Sprzedaż tego asortymentu odbywa się zwykle poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny, a na stronie internetowej producenta bądź dystrybutora mamy podane dostępne rodzaje i wymiary namiotów. Szerokość namiotu wynosi od 3 do nawet 8 metrów, a długość – od czterech do nawet dwudziestu pięciu metrów. Do wyboru mamy również kilka kolorów maskownic.