Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane – wytrzymałość i elegancja

28 maja 2021

Jeśli szukasz drzwi drewnianych, koniecznie sprawdź https://www.oknostol.com.pl/drzwi-drewniane/drzwi-wewnetrzne-drewniane/.

Doskonałym rozwiązaniem aranżacyjnym, używanym zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i pomieszczeniach utrzymanych w klasycznym stylu, są w dalszym ciągu drzwi drewniane. Jakie są plusy drzwi drewnianych? Prezentujemy główne cechy oraz alternatywę produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi wewnętrzne drewniane mogą przetrwać dziesiątki lat

Drewno to ekologiczny materiał, który właściwie pielęgnowany może przetrzymać w bardzo dobrej kondycji nawet dziesiątki lat, a wykorzystany jako element aranżacji pomieszczenia powoduje, iż jest ono bardziej intymne i ciepłe. Nowoczesne techniki pozwalają znakomicie łączyć cechy drewna z zapotrzebowaniem współczesnego nabywcy, co skutkuje wykonaniem drzwi charakteryzujących się estetycznym designem i ogromną funkcjonalnością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane odznaczają się stosowną izolacją cieplną i niewielkim poziomem rozszerzalności – czyli nie ulegają zniekształceniu. Opcja pomalowania ich wierzchniej warstwy jakimkolwiek kolorem, lakierem bądź bejcą sprawia, że tego typu drzwi odnajdziemy w pomieszczeniach przeróżnego rodzaju – zarówno zaaranżowanych we współczesnym, skandynawskim stylu, jak i mieszkaniach hołdujących stylistyce retro. Na rynku dostępne są drzwi drewniane wewnętrzne wytworzone z mahoniu, sosny czy dębu, impregnowane lakierami wodnymi, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, wzory bez progu lub z progiem oraz krocie innych wariantów, które zachwycają estetyką i rewelacyjnie wyglądają przez dziesięciolecia.

Szkło ornamentowe i wypukłe – drzwi wewnętrzne drewniane na wymiar

Interesują Cię drzwi drewniane na wymiar? Chcesz zamontować w swoim pokoju albo sali konferencyjnej firmy skrzydła drzwiowe o niekonwencjonalnym formacie lub nieszablonowych rozmiarach? A może marzą Ci się drzwi dwuskrzydłowe wewnętrzne? W takiej sytuacji rekomenduje się zlecić to zadanie kompetentnym producentom, którzy świadczą bezpłatny pomiar, konsultacje techniczne, jak również opcję wykonania projektu na jednostkowe zlecenie. Przedsiębiorstwo Oknostol oferuje produkty najwyższej jakości, jednocześnie zapewnia 5-letnią rękojmię na swoje produkty. Drzwi wewnętrzne drewniane można dostosować do wszelkich potrzeb zamawiającego i np. wypełnić je szybami – między innymi szkłem fazowanym, witrażowym czy bezpiecznym, co wyraźnie zwiększa ich walory estetyczne oraz użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane bywają też posiadać w zamek z wkładką, a w przypadku drzwi do WC – w zamek łazienkowy.

Kontakt z firmą:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]