Oryginalne części do samochodów Dacia kupisz przez internet

6 stycznia 2021

Więcej informacji o Dacia części znajdziesz tu.

Dacia to rumuński koncern motoryzacyjny, który od dnia założenia współpracuje z francuską marką Renault. Nad Wisłą auta tej firmy cieszą się sporym zainteresowaniem klientów – są przestronne, dostępne w atrakcyjnych cenach, komfortowe, gwarantują podróżnym bezpieczeństwo, a części Dacia można łatwo nabyć w wielu warsztatach motoryzacyjnych i sklepach stacjonarnych oraz online. Dużo raportów dotyczących 2018 roku podaje, że najpopularniejszym modelem Dacii był Duster – w tym okresie kupiono niemal 10,000 egzemplarzy. Na następnej pozycji plasuje się Dacia Sandero z liczbą około 6,500 kupionych egzemplarzy. Kupujący ochoczo decydowali się też model Logan.

Światła, układ chłodniczy – te części Dacia kiedyś wymienisz

Zgodnie ze zdaniem użytkowników samochodów marki Dacia, uszkodzeniom po pewnym okresie ulegają części takie jak np. elektryka, układ hamulcowy, światła, a także elektronika, jednak jest to oczywiste przy codziennej eksploatacji samochodu. Na szczęście najczęściej ulegające awariom części Dacia można nabyć w szeroko zaopatrzonych sklepach online, w których odszukamy zarówno wyposażenie wewnętrzne aut, elementy układu hamulcowego, jak i podwozia. Dzięki obszernej ofercie sklepów można znakomicie zatroszczyć się o każdą, nawet tak drobną część naszego samochodu jak klamki drzwi czy uszczelki.

Wyposaż się w części zamienne Dacia online

Czemu opłaca się zamówić części Dacia online? W głównej mierze ze względu na ogromną ofertę modułów eksploatacyjnych, a także przystępne ceny. Z asortymentu sklepów niestacjonarnych na co dzień korzystają nie tylko profesjonalni mechanicy samochodowi szukający części do warsztatów, ale również klienci indywidualni.

Kontakt z firmą:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]