Pierścionki z cyrkoniami wciąż modne

16 czerwca 2019

Pierścionki z cyrkoniami kupisz na www.cyrkonie.com.pl

Cyrkonia jest wymieniana wśród najczęściej wybieranych w jubilerstwie syntetycznych kamieni. Oczywiście nie dzieje się tak bez powodu – cyrkonia świetnie wygląda i jest bardzo wytrzymała, a jednocześnie mniej kosztowna od autentycznych surowców. Jak sama nazwa wskazuje, cyrkonia produkowana jest z cyrkonu, a ten obrabia się z itrem albo wapniem. Stosowana jest w rozmaitych ozdobach – czyli naszyjnikach oraz broszkach, jednak najpopularniejsze są pierścionki z cyrkoniami. Czemu warto je wybrać? Gdzie powinniśmy nabyć pierścionki z cyrkoniami?

Pierścionki z cyrkoniami – warto wybrać ze srebra

Cyrkonie świetnie łączą się z różnymi surowcami, ale najlepiej prezentują się w ozdób zrobionych ze srebra. Cechy cyrkonii powodują, iż uwydatniają one wygląd srebra i umożliwiają wykonanie ozdoby, która przy ekskluzywnym wyglądzie będzie stosunkowo tania – dlatego przez klientów z niższym budżetem są często kupowane jako pierścionki na zaręczyny. Z uwagi na ich niewysokie ceny, pierścionki z cyrkoniami bywają chętnie zakładane do pracy – ich możliwa strata nie jest tak dotkliwa.

Znalezienie pierścionków z cyrkoniami

W sklepach dostępnych jest mnóstwo wzorów pierścionków z cyrkoniami. Przed kupnem danego egzemplarza warto więc dowiedzieć się, co proponują nam różne sklepy i już wtedy wybrać ten, który szczególnie się nam podoba. Sprawę ułatwimy sobie wybierając zakupy w sieci – unikniemy w ten sposób długich spacerów po mieście.