Ponadczasowe kolczyki z bursztynem

7 grudnia 2018

Potrzebujesz kolczyków z bursztynem? Sprawdź www.bizutik.pl/kolczyki-z-bursztynem

Bursztyn to jeden z najstarszych stosowanych przez jubilerów materiałów. Mimo upływu czasu, nadal jest często kupowany przez ludzi szukających ponadczasowych ozdób. Dobrze też wspomnieć o jego cenach – mimo że kiedyś był naprawdę drogi, obecnie na pierścionki i kolczyki z bursztynem może pozwolić sobie każdy z nas. Z uwagi na powszechność opisywanej biżuterii powinniśmy powiedzieć kilka słów o tym, jak dbać o bursztyn, by posłużył jak najdłużej oraz na temat tego, gdzie należy kupić kolczyki z bursztynem.

Kolczyki z bursztynem – jak się o nie zatroszczyć?

Bursztyn to stosunkowo miękki materiał, więc nietrudno go uszkodzić. Z tego względu kolczyki z bursztynem powinniśmy wycierać delikatną ścierką – na przykład irchą. Nigdy nie stosujmy także środków myjących – potrafią one uszkodzić bursztyn. Zdecydowanie lepiej sprawdzi się normalna woda, przy poważnych zabrudzeniach z niewielką ilością mydła. Istotne okazuje się również to, jak przechowujemy pierścionki lub kolczyki z bursztynem. Unikajmy twardych pudełek, wymieniając je pojemnikami wyścielanymi od środka delikatną tkaniną.

Kolczyki z bursztynem – gdzie nabyć?

Kilka lat temu jedynym wyjściem dla chcących kupić pierścionki z bursztynem była pomoc złotnika. Dziś możemy poradzić sobie z tym znacznie łatwiej niż przed laty – po prostu wchodząc do internetu. Na e-sklepy warto postawić także z drugiego powodu – są bowiem dużo bardziej intuicyjne. W internecie mamy też możliwość przejrzeć ofertę różnych sprzedawców i wybrać te kolczyki z bursztynem, jakie najbardziej przypadną nam do gustu.

Kontakt z firmą:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]