Producent drzwi drewnianych – szeroki wybór produktów i kompleksowa obsługa

23 marca 2021

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o drzwi wewnętrzne producent, znajdziesz na https://www.oknostol.com.pl.

Oknostol jest przedsiębiorstwem, które może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w wytwarzaniu różnego rodzaju modułów okien i drzwi drewnianych. Lata funkcjonowania na rynku spowodowały, iż jego pracownicy gwarantują klientom najlepszą jakość wytwarzanych produktów i obsługi klienta. Ramy okienne firmy Oknostol cechuje nie tylko ich wysoka funkcjonalność, ale także ich trwałość, uzyskane za sprawą użycia w toku ich wytwarzania nowoczesnych technologii. Poza oknami w ofercie Oknostol znajdują się też drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o znakomitych parametrach. Przy planowaniu, wytwarzaniu i składaniu elementów stolarki otworowej specjalistami przedsiębiorstwa kieruje troska o zachowanie czterech ideałów: absolutnego bezpieczeństwa produktów, pełnej wygody ich eksploatacji, najwyższej jakości oraz satysfakcji klienta.

Oknostol – producent okien i drzwi z Limanowej

Oknostol jako producent drzwi drewnianych i okien wyróżnia się wysoką dbałością o jakość swoich produktów. Drzwi drewniane na wymiar sprzedawane przez to przedsiębiorstwo to znakomite rozwiązanie dla klientówszukających niestandardowych, ale trwałych i nieprzeciętnie ergonomicznych produktów. Gwarantują one lokatorom najwyższy komfort – wydajnie chronią przed hałasem z zewnątrz oraz są znakomitą izolację termiczną, co ma znaczenie nie tylko zimą, ale też podczas letniego skwaru. Ten producent drzwi drewnianych niezwykle dużą wagę przykłada także do kwestii bezpieczeństwa własnych produktów – wyposaża się je w nowoczesne systemy antywłamaniowe. Wszystko dopełnia ich nieszablonowy, atrakcyjny design. Drzwi drewniane Oknostol utrzymują przez wiele lat zarówno walory wizualne, jak i swoją funkcjonalność, bowiem wytwarzane są tylko z surowców wysokiej jakości.

Drzwi drewniane – kompleksowa obsługa

Ten dostarczający drzwi wewnętrzne producent z Małopolski pozostawia w tyle konkurencję również w sferze obsługi klienta. Każda osoba korzystająca z usług Oknostol może liczyć na nieodpłatne doradztwo przy wyborze odpowiedniego modelu drzwi, a także pobranie wymiarów w domu, dzięki któremu założenie drzwi przebiegnie sprawnie. Najbardziej wymagający klienci mają zaś możliwość zlecenia wykonania drzwi drewnianych na wymiar na podstawie ich osobiście przygotowanego projektu, doskonale dostosowanych do ściśle sprecyzowanej wizji. Odnosić się to nie tylko formatu drzwi, ale też sposobu wykończenia skrzydła i ościeżnicy.

Kontakt z firmą:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]