Profesjonalne pasty do mycia rąk

26 grudnia 2018

Kup pastę do mycia rąk

Kominiarze, pracownicy warsztatów samochodowych, rzemieślnicy czy osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych – to tylko kilka grup zawodowych mających styczność z substancjami, które ciężko usunąć ze skóry dłoni. Są nimi przede wszystkim różnego rodzaju farby, sadze, smary, oleje, a także, w nieco mniejszym stopniu, pyły i opiłki. Zatrudniający takie osoby są zobowiązani do dostarczenie im środków czystości umożliwiających usunięcie takich zabrudzeń. Najefektywniejsze są w takim przypadku pasty BHP.

Pasta do rąk – działanie i jej skład?

Pasta do mycia rąk różni się od innych środków czyszczących wykorzystywanych na co dzień w zwykłych domach. Zważywszy na fakt, że jest stosowana do czyszczenia niezwykle uporczywych zabrudzeń, musi charakteryzować się odpowiednimi właściwościami trącymi. To dlatego producenci takich past dodają do nich specjalnie dobranych tworzyw sztucznych lub drobinki minerałów, usuwających brudzące substancje z zagłębień w skórze. Zarówno preparaty myjące użyte w paście BHP do rąk, jak i zabrudzenia, które one czyszczą, mają drażniące działanie. Dobrze zatem, żeby pasta zawierała też substancje nawilżające i łagodzące podrażnienia.

Gdzie przyda się pasta BHP do rąk?

Jak już napomknęliśmy, pasta BHP do rąk ma zastosowanie głównie w zakładach usługowych, rzemieślniczych i przemysłowych. Jak najbardziej przyda się także w domu – okaże się niezastąpiona w czasie porządków bądź w przydomowym warsztacie majsterkowicza. W takich sytuacjach należy sięgnąć po małe opakowania pasty o pojemności do kilkuset gramów. Zakłady i warsztaty do wyboru mają zaś bardziej ekonomiczne opakowania mieszczące od 10 do 30 kg preparatu.

Kontakt z firmą:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]