Profesjonalne środki do czyszczenia – utrzymaj wysoki poziom higieny

15 kwietnia 2020

Kup chemię profesjonalną

Aby zachować czystość – tak w zakładzie pracy lub obiekcie użyteczności publicznej, jak i w mieszkaniu – niezbędne są odpowiednie preparaty oraz sprzęty. O ile do typowych prac porządkowych na ogół wystarczające będą uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to dużo zadań będzie wymagało wykorzystania chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czyszczące pomagają uporać się nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami, gwarantując szybkie sprzątanie i likwidację szkodliwych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości oferują wytwórcy i hurtownicy chemii profesjonalnej?

Profesjonalna chemia gospodarcza – dla firm, jak i klientów indywidualnych

Asortyment profesjonalnej chemii przemysłowej skierowany jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm – przede wszystkim ekip sprzątających. W ofercie podmiotów produkujących i sprzedających chemię gospodarczą znajdziemy środki, dzięki którym wyeliminujemy zabrudzenia z różnorodnych powierzchni – także tych porowatych i z tegoż powodu trudnych do dokładnego umycia. Są wśród nich preparaty sporządzone z myślą o likwidacji specyficznych zabrudzeń, m.in. graffiti, tłustych osadów, ognisk pleśni lub kamienia kotłowego.

Chemia gospodarcza – profesjonalna ochrona powłok

Profesjonalne środki czystości umożliwiają też na pielęgnację oraz zabezpieczenie powierzchni w znacznym stopniu narażonych na destrukcyjne oddziaływanie różnorodnych elementów i wandalizm. Znajdziemy wśród nich impregnaty do elementów wykonanych z drewna, specjalne powłoki polimerowe i akrylowe, środki chroniące przed graffiti, jak również środki do zabezpieczenia stali przed korozją. Warto nadmienić, iż powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do rozmaitych powierzchni (między innymi linoleum bądź betonu) i nie tylko zabezpieczają je przed pobrudzeniami, ale również nadają im atrakcyjny wygląd.

Kontakt z firmą:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]