Prowadzisz manufakturę? Zamawiaj opakowania szklane w polskiej hurtowni

30 kwietnia 2023

Znajdź słoiki hurt na superbutelki.pl/pl/c/Sloje-HURT/296.

Wytwarzanie żywności jest sektorem gospodarki, który dopóki będzie trwać człowiek nie zaniknie. Pomimo tego, iż większością rynku towarów spożywczych rządzą potężne koncerny, jest to jednocześnie branża, w której wyśmienicie radzą sobie mniejsze firmy, o ile znajdą odbiorcę na swój pyszny, unikalny czy też zdrowy produkt. Gotowa do sprzedaży żywność musi być zapakowana tak, aby produkt długo zachował zdatność do spożycia, a więc m.in. w butelki oraz słoiki ze szkła. Zaletą tego typu opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, dlatego że poddać je recyklingowi.

Słoiki oraz butelki w hurcie – dlaczego warto?

Oczywiste jest, że oferty adresowane do odbiorcy indywidualnego różnią się dużo ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten ostatni, nawet jeśli jest niewielką manufakturą produkującą takie artykuły, jak przykładowo konfitury, piwo albo żurek, będzie potrzebować co roku nie kilkuset pojemników ze szkła, lecz ilości daleko przekraczające liczbę paru tysięcy. Zakup słoików i butelek w hurcie jest w związku z tym dla niego jednocześnie formą optymalizacji wydatków, bo zamawiając opakowania w dużych ilościach przeważnie można otrzymać spory rabat od hurtownika, ale też oszczędnością czasu transportu, gdyż jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby firmy nawet na wiele miesięcy. Wydatek na hurtowy zakup pojemników ze szkła dostrzegalnie obniży się, jeśli zamówimy je u krajowego hurtownika butelek oraz słoików. Dzięki temu też otrzyma opakowania szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – słoiki, butelki i dodatkowe elementy w setkach sztuk

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych mają w swoim asortymencie przeróżnego kształtu i pojemności słoiki oraz butelki szklane idealne do rozlewania piwa, wina lub soków. Transportowane są one do zamawiającego na paletach przemysłowych mieszczących – w zależności od rozmiaru opakowań – po 400, 1600, a nawet 2700 sztuk wybranego pojemnika. Przedsiębiorstwa posiadające własne auta transportowe mogą też odebrać zakupiony towar osobiście z magazynu hurtowni. Razem z paletą butelek bądź słoików hurtowo można dodatkowo nabyć odpowiadającą ilość innych niezbędnych elementów, jak kapsle, korki czy nakrętki pasujące do danego rozmiaru opakowania.

Kontakt z firmą:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]