przedłużane rzęsy, sztuczne rzęsy

Przedłużane rzęsy – perfekcyjne wykończenie makijażu

17 lipca 2019

Gęste i długie rzęsy to najwspanialszy wyróżnik każdej kobiety. Współcześnie także panie, których natura nie obdarowała wyrazistą oprawą oczu, mogą onieśmielać zniewalającym spojrzeniem – wystarczy, że użyją przedłużanych rzęs. Z czego są one wytwarzane i czy wyróżniają trwałością?

Przedłużane rzęsy – z czego są wytwarzane?

Sztuczne rzęsy to szybka i pewna metoda na wspaniałe zwieńczenie makijażu. Pragniesz zainwestować w wysokiej jakości przedłużane rzęsy, które zapewnią długotrwałe i widowiskowe rezultaty? Najbardziej popularnym rozwiązaniem są rzęsy na pasku albo w formie kępek. W pierwszym przypadku wystarczy nalepić cały pasek do górnej powieki tuż nad zarysem rzęs – efekt jest natychmiastowy. Sztuczne rzęsy w kępkach są przeznaczone natomiast do zagęszczania włosków, lecz można je zastosować wyłącznie na zewnętrznych partiach powiek. Dostępne na rynku fasony rzęs są wytwarzane z naturalnych materiałów, takich jak sterylizowane ludzkie włosy, włoski pozyskane z norek syberyjskich bądź proteiny jedwabiu, ale też z najwyższej klasy tworzyw syntetycznych, przykładowo z poliestru. Obecnie popularne stają się także rzęsy wegańskie.

Jak wybrać przedłużane rzęsy?

Sztuczne powinny być delikatne, by nie przeciążać oka i gwarantować wysoki maksymalną wygodę, a przy tym proste do nałożenia i niezwykle trwałe. W sklepach dostępne są zarówno jednorazowe rzęsy, jak i modele kilkukrotnego użytku, które doskonale sprawdzą się na eleganckich imprezach. Kupiłaś już przedłużane rzęsy? Pamiętaj, iż do ich zakładania potrzebne są dodatkowe akcesoria – pinceta oraz hipoalergiczny klej nie wywołujący uczulenia. Po ściągnięciu sztucznych rzęs, powinno się również nałożyć na powieki odpowiednią odżywkę wzmacniającą naturalne rzęsy.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]