Samochody Renault – które części zamienne kupujemy najczęściej?

21 lipca 2019

Dowiedz się, gdzie zamówić części do Renault Kraków

Samochody Renault nadal są w Polsce popularne. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Klienci lubią różne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, iż w 2014 r. Polacy kupili ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane oraz pięć tysięcy modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Dużym popytem cieszyło się również Renault Clio – w omawianym roku kupiono prawie 2800 sztuk niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – jakie najczęściej się psują?

Masz już wymarzony auto i pragniesz jak najodpowiedniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozlicznych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w stosownie wyposażonych sklepach www. Można w nich znaleźć elementy układu chłodzenia, nadwozia, podwozia i silnika, jak i wiele innych. Z opinii użytkowników wynika, iż najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu skarżą się właściciele Clio. Podobne problemy mają osoby, które nabyły Renault Megane, jednakże w tym wypadku awarii ulegają również zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów oryginalne części Renault

Regularne inspekcje techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się części eksploatacyjnych to gwarancja długiego użytkowania auta tej francuskiej marki. Oferowane w sprzedaży części są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, chcących na własną rękę wymienić niesprawne elementy.

Kontakt z firmą:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]