Słój z kranikiem – coraz modniejszy sposób podawania napojów

12 maja 2021

Szukasz słoika z kranikiem? Skieruj się tutaj.

Od kilku lat trwa renesans mody na słoiki. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do kupowanych w sklepie bądź przygotowywanych na własną rękę przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania różnych deserów i trunków. Znaczną popularnością cieszą się przede wszystkim pojemne Słoiki z kranikiem, posiadające sporo zastosowań. Do czego można je zastosować? Kiedy przyda się słoik z kranem? Z jakiej przyczyny choć jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranem do napojów

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest to, iż doskonale nadają się one do wytwarzania domowych napojów – na przykład nalewek i likierów. Słoje mają duże objętości (najczęściej są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na wykonanie dosyć dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, zaś dzięki kranikowi bez trudu zlejemy gotowy napój do butelek, szybko i łatwo usuwając zużyty surowiec bez konieczności korzystania filtrów i wężyków.

Słoik z kranem do serwowania

Słoik z kranikiem pięknie prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To sprawia, że regularnie jest on wykorzystywany do serwowania napojów – zwłaszcza podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słój z kranikiem znakomicie sprawdzi się również podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do podawania lemoniad, kompotów, soków i oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, drinków czy też ponczu. Jego plusem jest również to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając klarowny napój.

Kontakt z firmą:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]