Srebrne kolczyki z cyrkoniami

11 sierpnia 2019

Więcej informacji o kolczykach z cyrkoniami

Nie ma kobiety, która nie chciałaby się wyróżniać. Można to osiągnąć dzięki doborowi odpowiednich dodatków. Dobrym przykładem są kolczyki z cyrkoniami, które nadają szyku, a poza tym pasują do zarówno do kreacji wieczorowej, jak i sukienki koktajlowej. Dużą popularność zyskały dzięki swojej uniwersalności. Jeśli nie stać nas na biżuterię z szafirów możemy wybrać w kolczyki z cyrkoniami. W sklepach znaleźć można kryształy o różnych barwach. Dopasowane w właściwy sposób kolczyki z cyrkoniami podkreślają piękną karnację.

Jakie można spotkać kolczyki z cyrkoniami?

Kolczyki z cyrkoniami zyskały ostatnio dużo zwolenniczek. Poszczególne modele różnią się jednak kolorem, kształtem, a także rodzajem zapięć. Pod tym względem można wyróżnić poniższe kolczyki z cyrkoniami:

  • bigiel – jest to jedno z klasycznych zapięć w postaci odpowiednio wygiętego drutu, który przekłada się przez ucho. Na drugim końcu bigla znajduje się oczko, za pomocą którego można przyczepić część ozdobną kolczyka z cyrkoniami.
  • klips – jest jedynym rozwiązaniem, dla osób, które nie maja przekutych uszu. Abstrahując od różnorodności kształtów, wagi i wielkości, jako elementów dekoracyjnych należy pamiętać, że kolczyk z cyrkoniami w postaci klipsa utrzymywany jest zawsze na zasadzie sprężystego dociśnięcia elementów z dwóch stron ucha.

Kontakt z firmą:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]