Szukasz drukarki 3D dla swojej firmy? Zobacz co oferuje CadXpert

23 kwietnia 2020

Znajdź drukarkę 3D Kraków

W ofercie firmy CadXpert odnajdziesz wyłącznie drukarki 3D od uznanych producentów takich rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, jak również MakerBot i FormLabs (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszym asortymencie, pracują m.in. w technologiach: SLA, PolyJet oraz FDM.

Drukarki 3D Stratasys – obniżą koszty produkcji

Marka Stratasys jest światowym liderem na rynku drukarek 3D. Od ponad trzydziestu lat – a dokładnie od 1988 r. – zaopatruje klientów najnowocześniejsze technologie oraz maszyny. Szacuje się, że stosując drukarki 3D i inne produkty Stratasys można aż o 90 procent zmniejszyć koszty produkcji i czas na nią przeznaczony. Kluczowe idee pracy specjalistów firmy Stratasys to zapewnianie najlepszych możliwych usług i urządzeń, a także wsparcie techniczne i merytoryczne. Najlepiej sprzedające się urządzenia asortymentu drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, dedykowane dla przemysłu oraz biznesu. Nowością w naszym asortymencie jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielka wersja drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z przemysłową precyzją.

Formlabs – niewielkie drukarki 3D

Formlabs to kolejny lider produkcji drukarek 3D. Czym wyróżnia się ta marka na rynku maszyn do druku przestrzennego? Formlabs produkuje najbardziej zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne sposoby przyrostowego wytwarzania, jak między innymi SLS i SLA. Nową propozycję w ofercie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – nieduży model, działający w innowacyjnej, autorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która stanowi formę technologii SLA. Ta drukarka – tak samo jak wszystkie inne urządzenia Formlabs – znamionuje się ergonomiczną konstrukcją i intuicyjną obsługą. Czym prekursorska technologia LFS odróżnia się od SLA? Z pewnością lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością oraz szybkością druku, jak również precyzyjnym odzwierciedleniem najdrobniejszych szczegółów. W technologii LFS warunki druku są utrzymane na tym samym poziomie, w związku z tym można ekspresowo wydrukować identyczne prototypy, co jest niezmiernie pożądane w masowej, powtarzalnej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot – druk w technologii FDM

MakerBot konstruuje wysokiej klasy zaawansowane urządzenia do druku 3D, pracujące wykorzystujące technologię FDM. Drukarki 3D tej firmy mają rozległe zastosowanie w najrozmaitszych branżach przemysłu, biznesu, edukacji i wielu innych. Najnowszy model, czyli drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To propozycja, która wykorzystuje materiały dedykowane dla kolekcji MakerBot Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 i ABS. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100°C. Druk jest precyzyjny i trwały, a podczas procesu wydruku nie tworzą się odkształcenia ani przesunięcia warstw.

Kontakt z firmą:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]