drzwi zewnętrzne ocieplane

Trafny wybór dla nowoczesnego domu – drzwi zewnętrzne drewniane

22 stycznia 2020

Drzwi wejściowe pełnią sporo zadań – ochraniają mieszkanie przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi, strzegą przed wtargnięciem złodziei oraz izolują od hałasu docierającego z dworu. Dlaczego opłaca się zainwestować w drewniane drzwi wejściowe? Kiedy kupić drzwi dwuskrzydłowe?

Drzwi wejściowe – połączenie nowoczesności z tradycją

Kupno drzwi wejściowych to jeden z najistotniejszych wybór, jaki musi dokonać każdy inwestor. Drewniane drzwi zewnętrzne od dziesięcioleci cieszą się dużą popularnością, ze względu na swoje parametry techniczne i wytrzymałość. Drewno wspaniale się prezentuje i da się je wykończyć na przeróżne sposoby. Prawidłowo zbudowane drewniane drzwi zewnętrzne wyróżniają się energooszczędnością i mają niski współczynnik przenikania ciepła, co powoduje, iż w domu odczuwamy komfort termiczny, a jednocześnie koszty ogrzewania nie są za wysokie. Kupując drzwi do domu należy wziąć pod uwagę modele o grubości 92 mm lub 68 mm. Wyjątkowym popytem wyróżniają się ocieplane drzwi zewnętrzne wyprodukowane z drewna trójwarstwowo klejonego, za sprawą swoich parametrów – nie wypaczają się i trudno je uszkodzić, zatem wyśmienicie sprawdzają się w zabudowie jednorodzinnej. Nowoczesne wejściowe drzwi drewniane posiadają uszczelki najnowszej generacji.

Dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne na wymiar

Producenci świadczą też przygotowanie drzwi drewnianych na wymiar, które są konieczne w przypadku nietypowych otworów drzwiowych. Natomiast drzwi wejściowe dwuskrzydłowe to propozycja dla tych, którym zależy na nietuzinkowym designie. Jeśli poszukujemy dwuskrzydłowych drzwi drewnianych na wymiar, powinniśmy skorzystać z oferty przedsiębiorstwa, które realizuje nietypowe wzory na zlecenie, a przy tym zapewnia wieloletnią gwarancję na swoje produkty. W drzwiach drewnianych można umieścić efektowne szyby, na przykład witrażowe. Kupujący mogą także wybierać spośród ogromnego wachlarza szyldów. Niezależnie od walorów estetycznych, trzeba też podkreślić pozostałe cechy, którymi wyróżniają się dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne. Ciężko je sforsować, bowiem w dzisiejszych czasach często zaopatrzone są w zabezpieczenia antywłamaniowe. Gwarantuje to lokatorom doskonałą ochronę. Dwuskrzydłowe drzwi wejściowe są wyposażone też wielopunktowy zamek listwowy, a nabywca może wybrać niski próg aluminiowy lub drewniany. Współcześnie w trakcie produkcji drewnianych drzwi wejściowych stosuje się wysokiej jakości lakiery, które chronią ich powłokę przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych.

Kontakt z firmą:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]