Wesele w plenerze w pawilonie ogrodowym

5 listopada 2019

Organizujesz przyjęcie w ogrodzie i zastanawiasz się nad dobrym zadaszeniem, które uchroni gości na wypadek deszczu? A może potrzebujesz zamówić profesjonalny namiot-pawilon? przeczytaj, jakie przeznaczenie posiadają pawilony ogrodowe i o czym wypada pamiętać przy wyborze namiotu.

Zastosowanie pawilonów ogrodowych

Dostępne w sprzedaży pawilony ogrodowe doskonale sprawdzą się w czasie rodzinnych uroczystości oraz ważnych imprez. Zostały zaprojektowane z myślą o rodzinnych zjazdach, rocznicach, przyjęciach typu baby shower, złotych godach, weselach w plenerze, urodzinach i innych znaczących wydarzeniach, zasługujących na najlepszą oprawę. W sprzedaży dostępne są modele dwuspadowe, jak również namioty typu gwiazda. Pawilon ogrodowy chroni zaproszonych gości nie tylko przed opadami deszczu, ale także przed intensywnym promieniowaniem słonecznym. Nowoczesny namiot-pawilon zapobiega też skraplaniu się wody wewnątrz pawilonu – służy do tego tzw. fartuch retencyjny. Zamówić można namioty całoroczne i sezonowe, które posiadają nieprzemakalne poszycie. Wybór stosownego modelu winien być uzależniony od indywidualnych potrzeb.

Wytrzymałe oraz proste w montażu pawilony ogrodowe

Pawilony ogrodowe charakteryzują się mocną konstrukcją i zdołają uchować się w nienaruszonym stanie przez kilkanaście, a łatwe składanie i rozbiórka pawilonu powodują, iż sprosta temu każdy, kto przynajmniej raz rozkładał pospolity namiot. Namiot-pawilon można ustawić na różnych rodzajach podłoży – trawiastym lub betonowym. Pawilony ogrodowe mają też ocynkowane stopy kotwiące, gwarantujące stabilność całej konstrukcji.