Wyjątkowa biżuteria z koralem

8 lipca 2019

Więcej o biżuterii z koralem na www.bizutik.pl/bizuteria-z-koralem

Biżuteria z koralem jest nie tylko niezwykle elegancka, ale posiada również właściwości ochronne. Nazwa koral pochodzi od słowa “gord”, czyli amulet. Kamień korala, nazywany drzewem oceanów, uznawany jest za znak siły i bogactwa. Wierzy się, iż kamień korala chroni przed negatywną energią i działa wyciszająco na pobudzony organizm. W mitologii, koral poświęcano bogini miłości, chcąc pobudzać uczucie miłości. Dzieci z kolei, miały być strzeżone przed złymi duchami i truciznami.

Biżuteria z koralem – świetne uzupełnienie stroju

Zwykło się mawiać, że uśmiech to najpiękniejsza biżuteria kobiety. Trudno się z tym nie zgodzić. Jednak indywidualnie dopasowana biżuteria jest eleganckim uzupełnieniem stroju każdej kobiety. Biżuteria z koralem, będąc z jednej strony drobnym dodatkiem, z drugiej zaś ekskluzywną ozdobą, pasuje zarówno do codziennego stroju, jak i na ważne wydarzenia. Koral często spotykany jest w barwach białych, łososiowych i różowych. Rzadko kiedy przyjmuje odcień niebieski.

Biżuteria z koralem – właściwości lecznice

Biżuteria z koralem pozytywnie oddziałuje również na polu leczniczym. Rozgrzewając i ożywiając organizm, korzystnie wpływa na ukrwienie organizmu i kości. Osobom cierpiącym na niedokrwistość, zalecić można noszenie kamienia koralu w formie zawieszki na szyję. Właściwości kamienia korala szczególnie połączone są z płcią piękną. Wspomaga regulację cyklu menstruacyjnego i polepsza płodność. Dodatkowo, koral przychodzi z pomocą przy leczeniu problemów seksualnych. Nosząc biżuterię z koralem można liczyć na redukcję stresu i stabilne życie rodzinne.

Kontakt z firmą:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]