Zastosowanie blachy trapezowej

4 maja 2020

Blachy trapezowe kupisz na https://regamet.pl/blacha-trapezowa/

Blachy trapezowe dachowe tworzą mocne pokrycie, są tanie i mogą być wykorzystywane zarówno w przypadku posiadłości jednorodzinnych, jak i składnic czy hal produkcyjnych. Dlaczego trapez na dach staje się coraz bardziej popularny?

Blachy trapezowe dachowe – niedrogie a przy tym mocne pokrycie

Nazwa blach trapezowych czerpie od jego kształtu – arkusze mają przetłoczenia w formie trapezu. Proces jej montażu jest bardzo łatwy – poradzi sobie z tym każda ekipa budowlana. Materiał jest ceniony również ze względu na zalety ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i montaż nie pociągają za sobą znacznych kosztów. Z uwagi na niską cenę artykułu i prosty montaż, blacha trapezowa jest coraz częściej stosowana do kładzenia pokryć dachowych i może być doskonałą alternatywą dla kosztowniejszej blachy na rąbek. Rozwiązanie to charakteryzuje się długą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową będzie trwać w dobrej kondycji przez kilkanaście lat. Do tego jest bardzo lekki, dysponuje wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i negatywne czynniki atmosferyczne.

Gdzie można zastosować blachy trapezowe?

Blacha trapezowa bardzo dobrze sprawdzi się w roli pokrycia dachu domu jednorodzinnego o prostej bryle, m.in. w stylu minimalistycznym. Dobrze wygląda na obiektach z dachem o sporej powierzchni, pasuje zarówno do domów drewnianych, jak i murowanych. Może być również używana wszędzie tam, gdzie z różnych okoliczności nie można stosować standardowych, ceramicznych dachówek. Trapez na dach będzie też bezbłędnie prezentować się jako uwieńczenie składnic, garaży bądź obiektów gospodarczych. Blachę trapezową dachowe dachową należy kupować bezpośrednio w sklepach producenta. Dzięki temu mamy gwarancję, że towar jest najwyższej jakości i spełni nasze oczekiwania. Producenci oferują bogatą gamę wariantów kolorystycznych blach trapezowych, jak również akcesoria dodatkowe, np. rynny dachowe.

Kontakt z firmą:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08