Nowoczesna telewizja – wzmacniacz szerokopasmowy

19 października 2020

Jeśli chcesz nabyć wzmacniacz szerokopasmowy, odwiedź ten adres

Wzmacniacz szerokopasmowy to wielofunkcyjne urządzenie służące operatorom telewizji kablowych. Zostało ono wyprodukowane w celu spotęgowania i wyrównywania mocy sygnałów biegnących do poszczególnych telewizorów. W którym miejscu zlokalizowany jest wzmacniasz szerokopasmowy i co go wyróżnia?

Wzmacniacz szerokopasmowy – ogranicza nieprawidłowości

Wzmacniacze odbiorników telewizyjnych pracują najczęściej w zakresie 50 Hz – 1 GHz. Świetnie filtrują różne nieprawidłowości spowodowane najczęściej przez internet LTE i umożliwiają transmisję kanałem zwrotnym. Zazwyczaj usytuowane są w blokach, w których mieszkają klienci. Zasilanie modułów odbywa się lokalnie lub zdalnie, co sprawia, że ich lokalizacja nie nastręcza żadnych problemów. Uzyskiwany sygnał jest znakomitej jakości, a konfiguracja wzmacniacza przystępna. Sprzęty te cechują się optymalnym poziomem wyjściowym – w granicach 129dBuV. Poziom może być różny, uzależnione jest to bowiem od wykorzystywanego modelu.

Wzmacniacz szerokopasmowy – specjalne zabezpieczenie przed przepięciami

Konfiguracja sprzętu wzmacniającego sygnał nie sprawia problemów. Odbywa się to przy pomocy elementów regulowanych lub wkładek JXP. Do większości modeli zaimplementowano też profesjonalną ochronę przed spięciami pochodzącymi z linii, co sprawia, że są wyjątkowo bezpieczne. Niektóre z nich posiadają specjalistyczny filtr ingresu. Znakomity koszt inwestycji powoduje, że te urządzenia są bardzo popularne i gwarantują odbiorcom doskonałą siłę sygnału w warunkach domowych. Dużą zaletą jest również niski poziom mocy ok. <5W.

Kontakt z firmą:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]