Jaki kask na motor

1 maja 2023

Więcej o kaskami na motor na https://hjc-kaski.pl/.

Nie ma znaczenia, jaki posiadasz jednoślad ani to, czy pokonujesz na nim drogę do miejsca pracy, jeździsz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych czy wybierasz się na długie wypady – kask to obligatoryjny składnik garderoby każdego motocyklisty, ponieważ zapewnia mu bezpieczeństwo, chroniąc głowę w razie upadku.

Odpowiedni kask na motocykl, czyli który? / Odpowiedni kask na motocykl / Jaki polecamy kask na motocykl? / Jaki warto kupić kask na motocykl?

Zastanawiasz się, czym kierować się w czasie doboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie należałoby oszczędzać, skutkiem tego zdecyduj się na kask uznanej marki, takiej jak HJC, jaki jak najporządniej odpowiada twoim wymaganiom.
Na rynku ofert dostępne są różne rodzaje kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a też kaski enduro, przeznaczone do jazdy w terenie. Czym poszczególne rodzaje kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najpopularniejsze kaski na motor to kaski integralne, jakich skorupa wykonana jest z pojedynczego kawałka materiału. Są one najbezpieczniejszym rodzajem kasków. Kaski szczękowe pozwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, aby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają asekuracji szczęki, są w następstwie tego mniej bezpieczne – dlatego rekomenduje się je przede wszystkim do jazdy po mieście. Równolegle kaski otwarte są w największym stopniu wygodne. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, jakie dodatkowo mają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask marki HJC

HJC to znakomita marka, ceniona przez motocyklistów na całym świecie. Kaski HJC są wysokiej jakości, poddawane obszernej liczbie eksperymentów – a równocześnie mają przystępne ceny. W ofercie HJC są zarówno kaski integralne, jak i szczękowe, otwarte i enduro. Na szczególną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, które dzięki zastosowanym materiałom są niesłychanie lekkie, a zarazem niezwykle wytrzymałe.
Pośród kasków HJC są też repliki, inaczej kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, i DC Comics.

Kontakt z firmą:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]